Gorące tematy

28. Finał WOŚP. Na aukcji można wylicytować magiczny samochód KITT, którym jeździł David Hasselhoff

Gorące tematy

Aktualizacja:

W niedzielę 12. stycznia wystartuje największa charytatywna impreza w Polsce. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już po raz 28. Zarówno scena na Placu Bankowym w stolicy, jak i „centrum dowodzenia światem” Jurka Owsiaka na Placu Teatralnym są już gotowe na Wielki Finał. Zobacz, jak wyglądają ostatnie przygotowania do WOŚP!

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Przygotowania do 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy idą pełną parą! Po raz kolejny możemy spodziewać się mocy atrakcji i dobrej atmosfery. Na Placu Bankowym w Warszawie stoi już wielka scena, na której wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Gotowe jest również zlokalizowane na Placu Teatralnym studio WOŚP-u, zwane też „centrum dowodzenia światem”. To tam wystartuje tegoroczna edycja imprezy.

Już po raz 8. partnerem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest MasterCard.

Zależy nam na tym, żeby jednoczyć i łączyć ludzi. Szczególnie wokół szczytnych celów. Dlatego dostarczamy narzędzia, które ułatwiają pracę wolontariuszom i tym, którzy chcą się dołączyć do zbiórki zdalnie, przez Internet. Po sukcesie zeszłorocznej aukcji Rolls Royce’a z 75. roku, sprzedanego za 211 tys. złotych, wspólnie z braćmi Collins udało nam się w tym roku zdobyć magiczny samochód KITT z serialu „Knight Rider”

- wyznał Olek Naganowski, przedstawiciel MasterCard.

Za serialowy pojazd odpowiadają bracia Collins znani z tego, że w mistrzowski sposób przerabiają nawet najdroższe samochody, a w ich warsztacie gościła już niejedna gwiazda. Samochodem KITT z serialu „Knight Rider” jeździł David Hasselhoff. Podpisane przez aktora auto pochodzi z 1983 roku i można je obejrzeć w strefie MasterCard na placu Bankowym w Warszawie.

Pomoc dla chorych dzieci

W całej Polsce odbędą się kwesty na rzecz akcji. Blisko 120 tysięcy wolontariuszy wyjdzie na ulicę polskich miast z puszkami fundacji opatrzonymi indywidualnymi numerami oraz banderolami, żeby po raz 28. zbierać pieniądze dla potrzebujących. W tym roku, środki zebrane podczas zbiórek i aukcji zostaną przeznaczone na zapewnienie jak najwyższych standardów diagnostycznych i leczenia w dziecięcej medycynie zabiegowej.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Adrianna Kowalczyk

Pozostałe wiadomości