Gorące tematy

15 lat Kingi Rusin w Dzień Dobry TVN. Redakcyjni koledzy dziękują jej za wspaniałą współpracę

Gorące tematy

Kamil Piklikiewicz/East News

Kinga Rusin była prowadzącą Dzień Dobry TVN przez 15 lat. Dziennikarka od samego początku zdobyła serca widzów, przeprowadziła mnóstwo inspirujących wywiadów i przygotowała setki reportaży. Wraz z rozpoczęciem nowego etapu w życiu - koleżanki i koledzy z programu postanowili powspominać wspólne chwile i podziękować Kindze za przyjaźń, profesjonalizm i pomoc.

Kinga Rusin w Dzień Dobry TVN

Przez 15 lat towarzyszyła widzom o poranku, witając ich uśmiechem i serdecznością. Kinga Rusin była w programie od samego początku, prowadząc go w duecie z Marcinem Mellerem, Bartoszem Węglarczykiem czy Piotrem Kraśko. Teraz postanowiła rozpocząć nowy etap i zająć się realizacją innych planów oraz spełnianiem marzeń. Nie żegna się jednak z dziennikarstwem i jesteśmy pewni, że już niedługo zobaczymy jej kolejne zawodowe sukcesy , za które mocno trzymamy kciuki!

Dziękuję całej ekipie Dzień Dobry TVN za 15 lat wspaniałej, wspólnej pracy. Pozdrawiam wszystkich widzów! Do zobaczenia!

- napisała Kinga na Instagramie.

Koledzy dziękują Kindze Rusin za współpracę

Karierę dziennikarską w TVN rozpoczęła już w 1997 roku. To właśnie za pasję, ogromne doświadczenie i pomoc postanowili podziękować Kindze po 15 latach współpracy koledzy i koleżanki z Dzień Dobry TVN.

Ludzie przychodzą i odchodzą. Nie ma nawet jak powiedzieć "do widzenia"... niech to będzie więc moje pożegnanie i podziękowanie (...) A to zdjęcie jeszcze nie tak dawno robiliśmy w Dzień Dobry TVN po powrocie z wakacji. Kinga przyniosła ciasto (bezglutenowe oczywiście), śmialiśmy się i cieszyliśmy na nowy sezon. Kochani! Powodzenia we wszystkim, w co się angażujecie. Życzę Wam radości i spełnienia. Do zobaczenia!

- czytamy pod fotografią opublikowaną przez Annę Kalczyńską.

Zabawne zdjęcie z 2016 roku, wspominające wakacyjny program prowadzony z Kingą w Krakowie, opublikował w mediach społecznościowych również Filip Chajzer.

Chciałbym Ci bardzo podziękować za 8 lat pracy w jednej redakcji ? za wszystkie zapowiedzi moich materiałów, kiedy byłem na początku reporterskiej drogi. Słowa Kingi zawsze były dla mnie bardzo budujące

- wyznał.

Nawet nie śniło mi się wtedy, że będę miał przyjemność współtworzyć ten program. Jesteś legendą. Trzymam kciuki za każdy Twój projekt ❤️

- dodał prowadzący Dzień Dobry TVN.

Pod postem Kingi na Instagramie, informującym o planach zawodowych, ciepłe słowa napisali także redakcyjni koledzy Michał Nobis i Mateusz Hładki:

Dziękuje Ci za wszystkie przemiłe i nieszablonowe zapowiedzi moich materiałów! Szczególnie tego o lataniu szybowcem!?✈️ Ściskam ???

Powodzenia na każdym polu ❤️ Bądź szczęśliwa!

Redakcja Dzień Dobry TVN życzy Kindze samych sukcesów w dalszej karierze!

Zobacz także:

Kinga Rusin w Dzień Dobry TVN. Zobacz ciekawe materiały:

Autor: Aleksandra Lewandowska

Pozostałe wiadomości