Posmaruj łopatę smalcem i zobacz, co się wydarzy. Odtąd odśnieżanie będzie radością

Autor:
Oskar
Netkowski
Źródło:
kobieta.interia.pl
Odśnieżanie

Według synoptyków prawdziwa zima ma się dopiero zacząć. W wielu częściach kraju grudzień i styczeń nie dały aż tak o sobie znać pod względem mroźnej aury. Teraz Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia przed intensywnymi opadami śniegu. Dzięki prostemu patentowi na odśnieżanie możesz zaoszczędzić sporo czasu i siły.

Zapowiadane intensywne opady śniegu

Najbliższe dni zwiastują intensywne opady śniegu. Alerty IMGW pierwszego stopnia obejmują m.in. większości rejonów województwa śląskiego, małopolskiego, łódzkiego, mazowieckiego, wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego, pomorskiego.

Prezenterem pogody być - casting

Prezenterem pogody być
Prezenterem pogody byćDzień Dobry TVN
wideo 2/21

Śnieg padać ma do piątkowego wieczora (03 stycznia), co oznacza, że weekend przywitamy z zaśnieżonymi podjazdami i obejściami. Na szczęście można zaradzić niepotrzebnym nerwom, dzięki kilku prostym produktom, które pomogą w odśnieżaniu.

Patent na szybkie odśnieżanie

Zima rok w rok daje w kość w najmniej oczekiwanym momencie. Domowe sposoby na odśnieżanie mogą pomóc w codziennych trudach z narastającymi warstwami śniegu i lodu. Potrzebne będą do tego: łopata do odśnieżania i wazelina. To połączenie sprawi, że o wiele szybciej uporasz się ze śniegiem na podjeździe czy wokół domu.

Jeśli nie masz w pobliżu drogerii, równie skutecznie zadziała rozsmarowana na metalowych częściach margaryna do pieczenia lub smalec. Dzięki takiemu zabiegowi, śnieg nie będzie przywierał do łopaty. Odśnieżanie zajmie o wiele mniej czasu.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło: kobieta.interia.pl

Źródło zdjęcia głównego: David Becker/Getty Images

Pozostałe wiadomości