Dom

"Odpicowane wnętrze" w Julianowie. Gustowne dodatki tworzą przytulny dom

Dom

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Reporter:
Katarzyna Jaroszyńska
Odpicowane wnętrze – to dodatki tworzą klimat
Odpicowane wnętrze – to dodatki tworzą klimatDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Nieduży metraż można zaaranżować w oryginalny sposób dzięki dodatkom. Dowodem na to jest mieszkanie pani Kasi, które znajduje się w Julianowie pod Warszawą. W ramach cyklu "Odpicowane wnętrze" Katarzyna Jaroszyńska odwiedziła te nietuzinkowe cztery kąty i z pomocą kamer Dzień Dobry TVN pokazała widzom, jak odmienić dom za pomocą dodatków.

Przytulnie i z klasą

Ciepłe wnętrze tworzą przede wszystkim starannie dobrane dodatki. Tak jest w mieszkaniu, które odwiedziła reporterka Dzień Dobry TVN Katarzyna Jaroszyńska. W Julianowie pod Warszawą na 60m2 mieszka Kasia Cuber, która może pochwalić się doskonałym gustem wnętrzarskim.

- Instynktownie dobieram przedmioty. Coś do mnie zagada, to wraca ze mną do domu. Jestem w stanie zrezygnować z pary butów albo torebki – przyznała właścicielka mieszkania.

Oko do szczegółów

Choć pani Kasia przeprowadziła się do prezentowanego mieszkania dopiero rok temu, to dziś każdy jego element ma swoje odpowiednie miejsce. Dominuje tutaj kolor biały oraz szary z czarnymi dodatkami. Przecierane meble, biała farba, specjalnie postarzane drewno i sezonowe dodatki. Całość sprawia wrażenie zaprojektowanego przez specjalistę, a tak naprawdę wynika z dobrego gustu właścicielki. Jak sama przyznaje – ma fioła na punkcie dodatków, część z nich trzyma w piwnicy i zmienia wystrój wnętrza w zależności od sezonu. Teraz w jej domu dominują stonowane świąteczne elementy, papierowe gwiazdy, lampki i leśne akcenty.

- Jest zimowo. Nie lubię takiego przepychu świątecznego, tych zdobień. Niekoniecznie czerwień - w drobnych elementach, w połączeniach z szarością - dodała.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Reporter: Katarzyna Jaroszyńska

Źródło zdjęcia głównego: DDTVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości