"OdgracaMy" kuchnię. Jak zaoszczędzić przestrzeń, nie wyrzucając rzeczy?

Autor:
Oskar
Netkowski
Odgracamy kuchnię - poprawiony materiał
Odgracamy kuchnię - poprawiony materiałDzień Dobry TVN
wideo 2/21

Ula Pedantula podjęła się wyzwania w kolejnym mieszkaniu. Na odgracaniu zna się jak nikt inny, dlatego Norbert zaprosił ją do swojej kuchni. Bohater naszego cyklu jest uczniem klasy maturalnej i potrzebuje inspiracji w zapanowaniu nad przestrzenią.

Ula Chincz z odsieczą kuchni

Norbertowi zależało na uporządkowanej przestrzeni. Często musiał przekładać mnóstwo rzeczy, by sięgnąć po tę, której najbardziej potrzebuje. Rozgardiasz nie służył jego dobremu samopoczuciu.

- Na początek zabrałam się za przyprawy, Norbert ma ich dużo. Pozamykałam je specjalnymi klipsami, dzięki czemu pozostaną świeże. Wszystkie produkty spożywcze przesypałam za to do słoików, co zabezpiecza je przed molami. Dodałam też napisy - tłumaczyła Ula Chincz, prowadząca cykl "OdgracaMy".

Patenty do kuchni

Norbert przyznał, że - jak w każdym polskim domu - i w jego kosz na śmieci stoi pod zlewem. Właściwie to stał, do momentu wizyty Uli Pedantuli.

- Zamontowałam w szafeczce pod zlewem kosz na reklamówki, stoją tam też płyny do prania, w miejscu kosza na śmieci. Wymieniłam stary na wąski, który idealnie zmieści się za to przy szafkach - pokazywała dziennikarka.

- Owoce przełożyłam na paterę, co zaoszczędzi miejsca. Ścianę przy oknie wykorzystałam, wieszając półkę na rośliny, żeby odwrócić uwagę od rur - dodała.

"OdgracaMy". Zgłoś się do programu

W nowym cyklu w Dzień Dobry TVN Ula Chincz odwiedza domy przytłoczone nadmiarem rzeczy. Pokazuje Polakom, jak poskromić chaos w ich własnych czterech kątach.

Jeśli chcesz, by Ula Pedantula pomogła odgracić Twoje mieszkanie, zgłoś się do nas! Opisz w kilku zdaniach, dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy odwiedzić. Dołącz zdjęcia swojego zabałaganionego mieszkania. Podaj adres i numer telefonu, pod którym będziemy mogli się z Tobą skontaktować.  

Zgłoszenia należy przesyłać za pośrednictwem adresu mailowego: ddtvn@tvn.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Ula Chincz

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości