Dom

Marzysz o idealnym praniu? Podpowiadamy jaką pralkę wybrać

Dom

Aktualizacja:

Wybór idealnej pralki to nie lada wyzwanie. Chcemy, żeby była pojemna, wydajna i energooszczędna. Dzięki nowym technologiom zastosowanym przy produkcji, możesz mieć te wszystkie udogodnienia.

Wybór pralki

Pralka to niezbędny element wyposażenia każdego domu. Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie bez niej. A jednak, przez wieki prano ręcznie, co było żmudną i niezwykle czasochłonną czynnością. Pierwsze pralki elektryczne pojawiły się w XIX wieku. Kiedy w 1937 roku na rynek trafiła pierwsza pralka automatyczna, pozwalająca na programowanie cyklu prania, świat oszalał na jej punkcie. Z czasem, pojawiały się kolejne modele, ułatwiające nam codzienne czynności. Wybór odpowiedniego sprzętu nie zawsze bywa łatwy. Podpowiadamy, które warto wybrać.

Szybciej nie znaczy gorzej

Chcemy, żeby szybkość zawsze szła w parze z jakością. Dzięki najnowszym technologiom, firma Samsung połączyła oba aspekty. QuickDrive to skrócenie czasu prania nawet o połowę z zachowaniem pełnej skuteczności. Możliwe jest to dzięki innowacyjnej konstrukcji bębna Q-Drum – bęben główny i tylna płyta obracają się niezależnie od siebie, dzięki czemu ubrania poruszają się nie tylko z góry na dół, ale również do przodu i do tyłu, a to powoduje szybsze usuwanie plam z ubrań. Skrócenie czasu prania to również zmniejszenie zużycia energii elektrycznej, a tym samym mniejsze rachunki za prąd.

Dla zapominalskich

Pranie się pierze, a ty zapomniałeś dodać koszulki, albo spodni? To nie koniec świata. Firma Samsung oferuje innowacyjną funkcję AddWash™. Dodanie zapomnianej odzieży do prania w trakcie cyklu, nie stanowi problemu. Dzięki dodatkowym drzwiom, użytkownik nie musi czekać do następnego prania lub włączać kolejnego. Chcesz wypłukać, albo odwirować wyprane ręcznie pranie? Dzięki AddWash™ zrobisz to bez problemu.

Dbaj o ubrania

Przy wyborze odpowiedniej pralki, bardzo ważne jest, żeby nie niszczyła ubrań, a zachowała ich delikatność. Chcemy jak najdłużej cieszyć się niespranymi kolorami. Dzięki EcoBubble™ jest to możliwe. Technologia pozwala na skuteczne usuwanie plam w niskiej temperaturze, zachowując ich delikatną strukturę nienaruszoną. Oprócz tego, gwarantuje nienaruszenie kolorów. Co więcej, pranie w niskiej temperaturze zużywa mniej prądu, a więc jest energooszczędne.

Od 24.09 do 15.11 pralki i pralko-suszarki z unikalnymi technologiami Samsung można kupić ze zwrotem na konto aż do 600 zł*. Szczegóły promocji na stronie www.pralki.samsung.pl

* Lista modeli, wartość zwrotów oraz szczegółowe zasady promocji zawiera regulamin dostępny na pralki.samsung.pl

Autor: Adrianna Kowalczyk

Pozostałe wiadomości