Aranżacje wnętrz

Wykończenie domu w stanie surowym. Od czego zacząć?

Aranżacje wnętrz

Wykończenie surowego mieszkania nie jest łatwą sprawą. Jak mądrze zagospodarować przestrzeń, aby była nie tylko ładna, ale i funkcjonalna? Odpowiedź na to pytanie zna Krzysztof Miruć, architekt z programu "Zgłoś remont”.

Wykończenie surowego mieszkania

Ola i Tomek odebrali mieszkanie w stanie surowym zamkniętym. Pozostaje jeszcze sporo do skończenia - zarówno w ich lokum, jak i na całym osiedlu, które nadal jest placem budowy. W mieszkaniu są już otynkowane ściany i instalacje wodne oraz elektryczne. Brakuje tylko wylewek na podłogach.

Krzysztof Miruć już na wejściu zauważył jeden mały defekt. Architekt wnętrz zaproponował, aby porozmawiać z deweloperem i powiększyć dziurę na pierwszym piętrze, przez którą wychodzić będą schody.

Jeżeli wydłużymy tę dziurę, schody będą mniej strome

– powiedział.

Ekipa zabrała się także za łazienkę. Do pomieszczenia wstawiona została wymarzona wanna Oli, wygipsowano ściany i sufity. Tuż przed finałem dojechały meble kuchenne. Na skręcenie i dopasowanie wszystkiego pozostało niewiele czasu

"Zgłoś remont" na HGTV - o czym jest program

"Zgłoś remont" to niezła gratka dla miłośników designu. W programie architekt Krzysztof Miruć podejmuje naprawdę duże wyzwania, m.in. zamienia puste, deweloperskie wnętrza w przytulne przestrzenie gotowe do zamieszkania. Krzysztof nie boi się stylistyki z poprzedniej epoki, bo na naszych oczach kawalerka w starej kamienicy przeobraża się w nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie. Projektant wkłada też całe serce w remonty pojedynczych pomieszczeń, jak salon, łazienka czy pokój nastolatki. Program "Zgłoś remont" to także wyjątkowa okazja, żeby podejrzeć pracę architekta od kuchni i dowiedzieć się, jak samemu urządzić wnętrze ze smakiem.

"Zgłoś remont" - gdzie obejrzeć?

Program dostępny jest na antenie HGTV (emisja w sobotę o 22:00 i niedzielę o 16:30) oraz online na platformie VOD player.pl.

Zobacz także:

Czym charakteryzuje się urban jungle? Inspiracje

Jak urządzić mały przedpokój? "Musi być funkcjonalnie i reprezentacyjnie"

Jak przygotować się do remontu? "Trzeba znaleźć taką firmę, która wykończy nam mieszkanie, ale nas nie wykończy"

Autor: Nastazja Bloch

Źródło: HGTV

Pozostałe wiadomości