Aranżacje wnętrz

W domu u Stefano Terrazzino można poczuć sycylijski klimat

Aranżacje wnętrz

W warszawskim mieszkaniu Stefano Terrazzino króluje eklektyczny styl. Znajdziemy w nim nowoczesne meble, dużo naturalnego drewna oraz elementy retro. Stefano odwiedził dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

W warszawskim mieszkaniu tancerza dominuje biel i naturalne drewno, które znajdziemy niemal w każdym pomieszczeniu w domu.

Naszą uwagę zwróciła kuchenna wyspa z czerwonej cegły oraz firany zawieszone w salonie Stefano. Wzrok przyciągają również piękne, haftowane firany w salonie, które Stefano przywiózł z Sycylii. Jak się okazuje była to niegdyś narzuta na łóżko babci Terrazzino. Ręcznie tkana narzuta była w rodzinie Terrazzino od pokoleń. Tancerz dostał ją w prezencie i postanowił zrobić z niej firany.

To jest coś, co przypomina mi sycylijskie słońce.

-zdradził Stefano.

>>>Zobacz też: Mieszkanie z paryską duszą Doroty Roqueplo.

Oryginalności nadaje wnętrzu biała komoda, która tak naprawdę jest metalową skrzynią na nóżkach. Stefano dostał ją w prezencie urodzinowym od Agaty Kuleszy (razem wygrali 8. Edycję Tańca z Gwiazdami w TVN).

>>>Zobacz też: Odpicowane mieszkanie – ręcznie tworzona bajkowa scenografią.

W łazience urządzonej na wzór sauny znajdziemy wiele drewnianych elementów dekoracyjnych. Szafka na której stoi umywalka jest starą komodą, która Stefano znalazł na pchlim targu w Berlinie.

>>>Zobacz też: Jak mieszka Manuela Gretkowska? Na tarasie ma... wannę!

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości