Aranżacje wnętrz

Przytulne wnętrza vintage. "Wykonane ze starannością starego rzemiosła"

Aranżacje wnętrz

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Katarzyna Jarosińska
Odpicowane wnętrze – z miłości do vintage
Odpicowane wnętrze – z miłości do vintageDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Katarzyna Jaroszyńska, tym razem w cyklu "Odpicowane wnętrze" pokazała mieszkanie w kamienicy, która znajduje się przy jednej z głównych ulic w Warszawie. Jest niezwykle wiekowa, ponieważ została wybudowana jeszcze przed II wojną światową.

Odpicowane wnętrze - mieszkanie w warszawskiej kamienicy

W cyklu "Odpicowane wnętrze" Kasia Jaroszyńska pokazała mieszkanie w jednej z warszawskich kamienic. Jej wiekowość można zauważyć już na podłodze klatki schodowej, która wyłożona jest klasyczną, przedwojenną mozaiką nazywaną "gorsecikami". Mieszkanie, które odwiedziła reporterka ma 70 metrów kw. Kamera Dzień Dobry TVN zajrzała do salonu połączonego z kuchnią, sypialni, a także do pokoju nastolatki. Właścicielka lokum Beata Wandachowicz dopasowała je do kamienicy.

- Jestem wielbicielką modernizmu, sztuki, architektury. Jestem miłośniczką vintage z wielu powodów. Też ze względu na zrównoważone myślenie o mieszkaniu. Wypełniam go nie tylko nowymi przedmiotami, ale też takimi, które są piękne, wykonane ze starannością starego rzemiosła - dodała.

Piękno i relaks w domu

Zbliżają się długie, jesienne wieczory i, jak powiedziała Ewa Mierzejewska, ekspertka do spraw urządzania wnętrz, warto sprawić, żeby nasze domy i mieszkania były przytulne i ciepłe. W programie Dzień Dobry TVN zdradziła jak to zrobić. - Moje sposoby to są przede wszystkim zapachy. Przyniosłam piękne świece i to w takich opakowaniach, które jednocześnie są ładnymi przedmiotami - podkreśliła.

Kolejnym sposobem mogą być świeże kwiaty, które sprawdzą się w naszych wnętrzach nawet w środku zimy. Ocieplimy pomieszczenie także wtedy, gdy na ścianach pojawią się obrazy. Na sofach i fotelach warto mieć koce czy poduszki z przytulnej tkaniny.

Piękno i relaks w domu
Piękno i relaks w domu Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Katarzyna Jarosińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości