Aranżacje wnętrz

Odpicowane mieszkanie w ponadczasowym stylu. "Stawiamy przede wszystkim na klasyczne rzeczy i dodatki"

Aranżacje wnętrz

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Reporter:
Katarzyna Jaroszyńska
Odpicowane mieszkanie – dobry design jest ponadczasowy
Dzień Dobry TVNOdpicowane mieszkanie – dobry design jest ponadczasowy

Beata Grabarczyk i Roman Siczek kochają dobry design. Ich dom jest pełen pięknych i oryginalnych mebli oraz dodatków. Skąd czerpali inspirację przy urządzaniu swojego lokum? Co najbardziej pociąga ich w designie? Dowiecie się tego z naszego materiału.

Jak mieszkają miłośnicy designu?

Beata Grabarczyk i Roman Siczek mieszkają w domu, który liczy sobie 280 m kw. Ich lokum jest pełne klasycznych mebli. - Naszą wspólną pasją jest chodzenie po targach staroci i wyszukiwanie perełek. Stawiamy przede wszystkim na klasyczne dodatki, ponadczasowe rzeczy, takie, których nie musimy wymieniać co sezon - mówiła w rozmowie z Katarzyną Jaroszyńską pani Beata, właścicielka domu.

Kobieta wyznała, że wspólnie z mężem starają się dbać o środowisko i większość mebli mają z drugiej ręki. - W salonie mamy fotel Lounge chair, chyba najbardziej znany designerski model. Mamy krzesła obrotowe, regał, który jest wersją bardzo dobrze znanego w latach 50. i 60. regału. Posiadamy też meble nieznanych nam projektantów, ale ze względu na wykonanie bardzo je lubimy - dodała pani Beata.

Kuchnia i sypialnia w designerskim stylu

Katarzyna Jaroszyńska podczas wizyty u Beaty i Romana miała okazję zobaczyć również kuchnię i sypialnię. W pierwszym pomieszczeniu w oczy rzuca się przede wszystkim wyspa. - Wiedziałam, że chcę mieć kuchnię w połączeniu bieli i drewna. Dzięki temu jest spójna z całością. Jedynym ukłonem w stronę szaleństwa jest granatowa wyspa - mówiła pani Beata.

W sypialni na uwagę zasługuje wezgłowie łóżka. - To był mój pomysł, ale wykonanie męża - dodała. W pomieszczeniu znalazło się także miejsce na plakat Warszawy. Kobieta wyznała, że choć wyprowadzili się ze stolicy, to cały czas zajmuje ona istotne miejsce w ich sercach. - Mam jej namiastkę w postaci plakatu - wyznała.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Reporter: Katarzyna Jaroszyńska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości