Aranżacje wnętrz

Odpicowane mieszkanie i wnętrzarska tęcza. "Wszystkie kolory są fajne i trzeba z nich korzystać"

Aranżacje wnętrz

Agnieszka Fleischer zgłosiła się do naszego cyklu, zamieszczając zdjęcia domu na facebookowej grupie "Odpicowane mieszkanie". Kasia Jaroszyńska postanowiła odwiedzić z kamerami rodzinę i sprawdzić, co kryją te niesamowite wnętrza.

Salon i pokój dziecięcy

Pierwszą rzeczą, jaka rzuca się w oczy w salonie, jest ogromna galeria ścienna. Tuż za bordową kanapą znajdują się rysunki oprawione w stylowe ramki. Po przeciwnej stronie właścicielka domu powiesiła wiklinowe podkładki.

Ja lubię ładne rzeczy, tutaj są i rzeczy z butików i ze śmietnika. Czasami to nie jest historia, to jest rzut okiem, miłość i ja muszę to zabrać do domu

– powiedziała.

Nutę klimatu retro poczuć można także w sypialni chłopców. Pokój dziecięcy zdobi tapeta z motywem balonów oraz duża komoda w kolorze pastelowej zieleni.

Dużo osób mówi, że nie jest to pokój typowo chłopięcy, bo pojawia się dużo różu. Ja uczę dzieci, że wszystkie kolory są fajne i trzeba z nich korzystać

– powiedziała.

Sypialnia - królestwo przygaszonych kolorów

Sypialnia to prawdziwe królestwo Agnieszki. W pokoju znajduje się duże łóżko, biała komoda oraz gablota z włóczkami. Jak przyznała właścicielka domu, tkactwo jest jej wielką pasją i właśnie temu poświęca swój wolny czas.

Uczę dziewczyny tkania, jeżdżę po Polsce i robię warsztaty. Nauczyłam się tego sama. Ja tak mam, że jeśli coś mi się spodoba, to ja bardzo chce tego spróbować i stąd pomysł na tkanie

- powiedziała Agnieszka.

Jak okiełznać bałagan?

Mieszkanie pani Agnieszki jest odpicowane, ale także uporządkowane. W Dzień Dobry TVN z Ewą Mierzejewską rozmawialiśmy o tym, jak zachować porządek, gdy nasze wnętrza nie należą do minimalistycznych. Jak się okazuje, są meble i akcesoria, które wzmagają bałagan oraz takie, które pomagają go okiełznać i ukryć. Jakie? Zobaczcie wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Prawa pracowników podczas pracy zdalnej. Czego możemy wymagać od pracodawcy?

Niemowlak tracił przytomność. Policjanci rozpoczęli wyścig o życie

Rafał Collins o pracy z Tomkiem Komendą. "Jest bardzo ambitny, bardzo mu zależy"

Autor: Nastazja Bloch

Reporter: Katarzyna Jaroszyńska

Pozostałe wiadomości