Aranżacje wnętrz

Odpicowane mieszkanie. Eklektyzm z nutą boho

Aranżacje wnętrz

Aktualizacja:

Jak połączyć eklektyzm ze stylem boho? Czy takie ryzykowne połączenie sprawdzi się w każdym mieszkaniu? Zobaczcie jak mieszka młode mieszkanie ze Wschowy i dlaczego zdecydowało się na połączenie eklektyzmu z boho.

Więcej: Biała podłoga w mieszkaniu. Jak to zaaranżować?

Eklektyzm to tak naprawdę miks kilku stylów, dlatego też pozornie mieszkania w tym stylu mogą wydawać się nieco chaotyczne i nieprzemyślane. Oczywiście nie jest to prawda, ponieważ każdy szczegół w mieszkaniu w stylu eklektycznym jest dokładnie zaplanowany! Eklektyzm w mieszkaniu zakłada połączenie różnych stylów, faktur, materiałów wykończeniowych i rodzajów drewna.

Eklektyzm często łączy rzeczy stare z nowoczesnymi elementami wystroju - może to być na przykład stara komoda zestawiona z lampą o futurystycznym kształcie.

Eklektyzm i boho. Czy to może się udać?

Jak eklektyzm w mieszkaniu można połączyć ze stylem boho? Okazuje się, że jest to trudne, ale nie niemożliwe. Zobaczcie jak mieszka młode małżeństwo ze Wschowy w województwie lubuskim, które zaryzykowało i postawiło na to odważne połączenie w ich 80-metrowym mieszkaniu w kamienicy.

Zobacz też: Jak urządzić małą łazienkę?

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości