Aranżacje wnętrz

Odpicowane mieszkanie - drewno i ceramika tworzą klimat

Aranżacje wnętrz

Katarzyna Jaroszyńska pojechała do wsi Koło, niedaleko granicy z Niemcami, aby zobaczyć jak wygląda stary poniemiecki dom urządzony w stylu wiejskiej chaty. Jego mieszkańcy postanowili zerwać z miejskim zgiełkiem i przenieść się dzięki niemu właśnie na wieś. Jak im się to udało? Zobaczcie sami!

Więcej tutaj: Eklektyzm z nutą boho. Tak wygląda mieszkanie idealne!

Ten wyjątkowy dom ma aż 190 metrów kwadratowych. Jego właściciele Małgorzata Wawrzyniak i jej mąż mieszkają tu od trzynastu lat. Postanowili przeprowadzić się do Koła, ponieważ życie miejsce im się znudziło. Chcieli odpocząć i znaleźć oazę spokoju.

Dom, który wcześniej był... szkołą

Znaleźli dom idealny - wcześniej mieściła się w nim szkoła, jeszcze wcześniej plebania. Małgorzata i jej mąż postawili na drewno i ceramikę - bolesławicką i skandynawską. To dzięki nim ich dom ma duszę i można poczuć się w nim jak w wiejskiej chacie.

Kuchnia kaflowa

Ciekawym rozwiązaniem jest kuchnia kaflowa w kuchni. Służy nie tylko do gotowania obiadów, ale dopełnia również wnętrze - jako element dekoracyjny.

Oryginalna sypialnia

W sypialni królują chusty z polskich gór i wianki. Natura w domu jest wszędzie - dom pani Małgorzaty jest pewnego rodzaju łącznikiem między naturą a człowiekiem.

Zobacz też:

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości