Aranżacje wnętrz

"Odpicowane mieszkanie". Dom inspirowany Australią

Aranżacje wnętrz

Aktualizacja:

Katarzyna Jaroszyńska wybrała się do Wrocławia. Z kamerą Dzień Dobry TVN odwiedziła tam mieszkanie, w którym każdy czuje się jakby był na wakacjach! Jak Wam się podoba to wnętrze?

Zgłoś się do programu

Chcesz zgłosić się do naszego cyklu #OdpicowaneMieszkanie? Dołącz do naszej grupy na facebooku i pokaż nam jak mieszkasz.

#OdpicowaneMieszkanie >>>

Inspiracją były podróże

Dom ma niemal 150 metrów kwadratowych. Podczas urządzania wnętrza właściciele: Ewa i Radek inspirowali się podróżami po świecie. Chcieli czuć się w domu - jak na wakacjach.

Radosław Sądel, właściciel mieszkania: To jest taki styl boho w czystej, białej postaci, przełamanej drewnianymi. Mieszka się tu bardzo przyjemnie.

Rośliny egzotyczne

Jak mówi Ewa Sądel - wszechobecna biel, oraz drewniane dodatki świetnie współgrają z zielenią, dlatego w mieszkaniu jest bardzo dużo roślin.

Sypialnia - kwintesencja wakacji

Połączona z obszerną garderobą sypialnia jest miejscem wyjątkowym, gdzie nawet w pochmurny jesienny dzień można się poczuć jak na wakacjach.

Katarzyna Jaroszyńska: Ta sypialnia to jest kwintesencja wakacji. Ja tutaj wchodzę i z miłą chęcią położyłabym się na łóżku i poczuła tę bryzę od wody i się "porelaksowała".

Zobacz też:

Autor: Filip Yak

Pozostałe wiadomości