Aranżacje wnętrz

"Polacy stawiają na styl apartamentowy". Jak urządzamy swoje mieszkania?

Aranżacje wnętrz

Zapraszamy do miasteczka świątecznego

Na naszym świątecznym miasteczku w Muszynie atrakcji nie brakuje. Było morsowanie, sanki i inspiracje prezentowe, zapytaliśmy też Magdalenę Teliżyn o trendy w aranżacji wnętrz. Zdradziła nam, jakie kolory będą modne w nadchodzącym roku.

Sposób na modne mieszkanie. Kolory sezonu 2023

- Od kilku sezonów Polacy stawiają na styl apartamentowy- stwierdziła w rozmowie z Piotrem Wojtasikiem Magdalena Teliżyn, ekspert ds. trendów Leroy Merlin. Oznacza to, że w polskich domach królują aranżacje glamour, dekoracyjne, utrzymane w zimnych barwach ze złotymi dodatkami, marmurem czy nowoczesnym oświetleniem.

Jednak w nadchodzącym sezonie gościć ma powrót do korzeni i ciepłe barwy. - Kolory ziemi, pomarańcze, terakota, złota musztarda - to kolory, które mocno ocieplają wnętrze i na tym nam zależy - zdradziła nam Magda.

Piotrek zwrócił uwagę na tapetę, którą wyłożono jedną ze ścian pokazowego mini salonu Leroy Merlin. I nic dziwnego, bo to tapeta muralowa czyli taka, która pozwala bez powtarzalności wzorów zagospodarować duży obszar na ścianie. Magda poradziła również, że świetnym rozwiązaniem mogą być również panele naścienne czy lamele.

Odpicowane mieszkanie

Odpicowane mieszkanie – amerykański dom na polskiej wsi
Odpicowane mieszkanie – amerykański dom na polskiej wsi Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

Sposób na modne mieszkanie. Jakie wybierać dodatki?

Jeśli zastanawiasz się nad przearanżowaniem swojego mieszkania i akurat chcesz przejść ze stylu apartamentowego do nieco cieplejszego - nie wyrzucaj swoich dodatków. W nowych wnętrzach świetnie mogą sprawdzić się złote i miedziane akcesoria. Tym razem nie będą pełniły funkcji wizualnego kontrastu, a będą współgrały z ciepłem reszty wnętrza. Wysokie złote lampiony, szkatułki czy świeczniki sprawdzą się tu doskonale.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Pozostałe wiadomości