Aranżacje wnętrz

Mieszkanie z charakterem, czyli jak dodatki zmieniają nasze wnętrza

Aranżacje wnętrz

Wnętrze bez dodatków jest niepełne, to ozdoby je ożywiają i nadają charakter. Lustro zawieszone w odpowiednim miejscu odbije światło i powiększy optycznie przestrzeń. Odpowiednie lampy nie tylko oświetlą, ale także wprowadzą przytulny klimat. Kasia Jaroszyńska odwiedziła niesamowite domy, które właśnie dzięki charakterystycznym dodatkom są jedyne w swoim rodzaju.

Dodatki zmieniają charakter domu

Nie od dziś wiadomo, że dodatki i dekoracje potrafią zmienić nasze wnętrza w prawdziwe dzieła sztuki. Detale odgrywają kluczową rolę, wyznaczają styl i twarzą spójną całość pomieszczeń. Co więcej, są odzwierciedleniem osobowości właścicieli.

Lampy, toaletki, wazony, rzeźby czy obrazy - to wszystko sprawia, że mieszkanie nabiera duszy i jedynego w swoim rodzaju klimatu.

Kasia Jaroszyńska odwiedziła właścicieli niezwykłych mieszkań, by zainspirować naszych widzów do eksperymentowania z aranżacją wnętrz.

Niezwykłe wnętrza z klimatem

Mieszkanie to miejsce, gdzie spędzamy większość wolnego czasu. Z tego względu powinno być urządzone tak, abyśmy czuli się w nim komfortowo. Jeśli planujecie niedługo urządzać własne cztery kąty lub szykujecie remont, zobaczcie, co przygotowała dla was nasza specjalistka.

Katarzyna Jaroszyńska wybrała się na wycieczkę po Polsce, by pokazać, jakie cuda możemy samodzielnie stworzyć w naszych wnętrzach. W zależności od dodatków nadamy im nowe życie. Minimalistyczne lampy i dodatki sprawią, że przestrzeń uzyska prosty, loftowy klimat.

Sztukaterie i bogato zdobione dodatki wprowadzą nas natomiast w klimat glamour, a abażury i ciepłe kolory poduszek sprawią, że mieszkanie stanie się bardziej przytulne.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości