Aranżacje wnętrz

Odpicowane mieszkanie. Dwa pokoje dla pięcioosobowej rodziny? To możliwe!

Aranżacje wnętrz

Kamila i Marcin mieli bardzo trudne zadanie. Musieli pomieścić siebie i troje dzieci w dwupokojowym mieszkaniu na jednym z warszawskich osiedli. Jak im się to udało? Kasia Jaroszyńska postanowiła to sprawdzić!

Zobacz też:

Mieszkanie w stylu prowansalskim – jak je urządzić? Pomysły i inspiracje

Jak pomieść pięć osób na sześćdziesięciu metrach kwadratowych?

Sześćdziesiąt metrów kwadratowych, dwa pokoje, dwoje rodziców i troje dzieci. Czy taki metraż pozwala na zaaranżowanie przestrzeni dla każdego? Kamila i Marcin podjęli się tego wyzwania i udowodnili, że jak najbardziej jest to możliwe. Przedstawili Kasi Jaroszyńskiej, ja udało im się znaleźć w ich mieszkaniu miejsce dla każdego.

Zobacz też: Szafa przesuwna - mebel na wymiar do pokoju, przedpokoju i kuchni >>>

W przypadku tak niewielkiej przestrzeni Kamila i Marcin postanowili sprawić, aby jedno pomieszczenie spełniało kilka funkcji. Na przykład salon jest nie tylko miejscem odpoczynku, zabawy, jest również ich sypialnią, a także pokojem ich najmłodszego dziecka - Hani.

Drugi pokój jest pokojem chłopców. Oprócz tego pokój ten jest również biurem Kamili. Musiały znaleźć się w nim dwa łóżka, ogromna szafa, biurko z krzesłem do pracy.

Oryginalny design - to wyróżnia mieszkanie Kamili i Marcina

Kamila i Marcin kochają design, dlatego nie chcieli urządzić swojego mieszkania w stylu typowo katalogowym. Postawili na oryginalne dodatki, jak na przykład: złota lampa w salonie, stół składający się z czterech okrągłych elementów.

Kamila i Marcin uwielbiają podróże. Z każdej z nich starają się przywieźć jakąś pamiątkę, która uzupełni wystrój ich mieszkania. Udało im się przywieźć np. krzesło z Rzymu.

Mała łazienka w stylu etno

Kamila uwielbia klimaty boho, co widać m.in. w łazience. Łazienka jest utrzymana w stonowanej kolorystyce. Przeważa szarość, czerń, biel, beż. Z tymi kolorami idealnie zgrywają się dywany w stylu vintage, obrazy, zdjęcia. Bardzo oryginalnie w łazience wyglądają meble w zielonym kolorze.

Więcej:

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości