Aranżacje wnętrz

Jak zaprojektować miejsce do wypoczynku i kącik do nauki? Oto sprytny sposób Krzysztofa Mirucia

Aranżacje wnętrz

Pokój dla ucznia powinien mieć wyznaczone miejsce zarówno do nauki, jak i odpoczynku. Tylko jak to zrobić, gdy jedno pomieszczenie przeznaczone jest dla dwóch sióstr? Dla Krzysztofa Mirucia prowadzącego "Zgłoś remont" nie ma rzeczy niemożliwych.

Tym razem Krzysztof Miruć w programie "Zgłoś remont" miał nie lada zadanie do wykonania. Z pustej przestrzeni na poddaszu musiał wygospodarować dwie oddzielne sypialnie dla sióstr z miejscem do wypoczynku i nauki. Na szczęście pomieszczenie jest na tyle duże, że bez problemu udało się wyodrębnić pokoje. I to bez budowania dodatkowych ścian.

Pokój dla dzieci: Jak praktycznie urządzić?

Architekt zastosował ekrany z mlecznym szkłem, które są nie tylko funkcjonale, ale i pełnią funkcję dekoracyjną w iście japońskim stylu. - Ten klimat nie jest loftowy. To jest Japonia. Dzieje się naprawdę coś pięknego. Ten teatr cieni wygląda fantastycznie – przekonywał Krzysztof Miruć, prowadzący "Zgłoś remont".

Dzięki temu zabiegowi otrzymał trzy oddzielne przestrzenie. Każda z sióstr ma własną sypialnię z wygodnym łóżku, biurkiem, szafami i pufami. Natomiast pośrodku znajduje się strefa relaksu - salon z rozkładaną kanapą i domowym kinem.

– Zakładam, że to będzie miejsce, gdzie cała rodzina będzie leniuchować, a dziewczynki dodatkowo będą miały miejsce do spania dla wszystkich swoich koleżanek – podkreślił Krzysztof Miruć.

"Zgłoś remont" na HGTV - o czym jest program?

W programie "Zgłoś remont" architekt Krzysztof Miruć zmienia oblicza domów i mieszkań. Potrafi przeobrazić puste, deweloperskie wnętrza w przytulne przestrzenie gotowe do zamieszkania. Program "Zgłoś remont" to także wyjątkowa okazja, aby dowiedzieć się, jak samemu urządzić wnętrze. Więcej inspiracji na kanale HGTV.

"Zgłoś remont" - gdzie oglądać?

Program dostępny jest na antenie HGTV w sobotę o godz. 22:00 i w niedzielę o godz. 16:30 oraz online na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Ile trzeba wydać na remont? Tak drogo jeszcze nie było

Wysokie temperatury w całej Polsce. "Osoby, które źle reagują na upał nie powinny wychodzić na zewnątrz"

Jak przetrwać upały w nocy? Oto 5 niezawodnych sposobów na schłodzenie

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło: HGTV

Pozostałe wiadomości