Magda Gessler

  Magda Gessler

  Wiecie, że wielu osób nie stać nawet na jedno ciepłe danie w ciągu dnia? Przez pandemię m.in. seniorzy czy dzieci z ubogich rodzin zostali odcięci od posiłków w jadłodajniach czy szkolnych stołówkach. Koronawirus nie odpuszcza również restauratorom, którzy kolejnego zamknięcia lokali mogą nie przetrwać. Dlatego powraca akcja #TVNpomagajmysobie i łączymy walczące o przetrwanie restauracje w całej Polsce z najuboższymi potrzebującymi wsparcia w formie ciepłego posiłku..

  Magda Gessler nie kryła wzruszenia, kiedy na świat przyszła jej pierwsza wnuczka Nena. Niestety ze względu na panującą sytuację związaną z pandemią koronawirusa, restauratorka nie miała jeszcze szansy na bliższy kontakt z dziewczynką. Jak, jej zdaniem, Lara radzi sobie w roli mamy? Gwiazda na kanapie Dzień Dobry TVN zapowiedziała także, że wkrótce wyda biografię.

  Przygotowanie kolacji wigilijnej to zadanie o najwyższym stopniu trudności. Trzeba pogodzić tradycje pochodzące z różnych regionów kraju, uwzględnić wszystkie życzenia domowników i przyrządzić tyle jedzenia, żeby nikt nie odszedł od stołu z pustym żołądkiem. I to właśnie dania wigilijne będą tematem kolejnego 11. odcinka MasterChefa, który będzie można zobaczyć w TVN w niedzielę o godz. 20:00.

  Były główny inspektor sanitarny Marek Posobkiewicz, poseł PiS Jerzy Polaczek i Magda Gessler odpowiedzieli na słowa Edyty Górniak. "W imieniu wszystkich "statystów" ze szpitala, również tych pod respiratorami, pozdrawiam Panią Edytę Górniak".

  Serce Warszawy, eleganckie kreacje, gustowna sceneria i uśmiechnięta Magda Gessler. Tak w 1992 roku wyglądała reklama popularnej restauracji na Starym Mieście. Od tego momentu minęło prawie 30 lat. Jak w tym czasie zmienił się styl prowadzącej "Kuchenne rewolucje"? Zobacz zdjęcie.

  Od kilku tygodni Lara Gessler i jej mąż Piotr Szeląg są szczęśliwymi rodzicami. Z córeczką Neną spędzają każdą chwilę. W naszym programie restauratorka opowiedziała o naturalnym porodzie, macierzyństwie w czasie pandemii i szczęśliwej babci Magdzie Gessler.

  Lara Gessler i Piotr Szeląg zostali rodzicami. Para podzieliła się dobrą nowiną za pośrednictwem mediów społecznościowych, umieszczając urocze zdjęcie. Z gratulacjami pospieszyła świeżo upieczona babcia, Magda Gessler, fani i znani przyjaciele młodej restauratorki.

  Znana i uwielbiana restauratorka pojawiła się na otwarciu nowego, wyjątkowego miejsca na mapie kulinarnej Łodzi. Przy okazji tego wydarzenia Magda Gessler zdradziła naszemu reporterowi Piotrowi Wojtasikowi od czego zaczyna dzień.

  Magda Gessler już niebawem zostanie szczęśliwą babcią. Zachwycona restauratorka nie może doczekać się narodzin małej wnuczki, a w mediach społecznościowych co jakiś czas przypomina o zbliżającym się porodzie Lary. Jak już wiadomo, rodzina Gesslerów powiększy się o kolejną dziewczynkę.

  Magda Gessler to kobieta-orkiestra. Restauratorka zna się nie tylko na kuchni, ale także na biznesie, prowadzeniu restauracji, jest uwielbianym przez uczestników jurorem programu "MasterChef", a teraz pisze książkę. Gospodyni "Kuchennych rewolucji" poinformowała o tym fakcie na Instagramie.

  Magda Gessler to propagatorka nie tylko polskiej kuchni, ale także innych dobrodziejstw naszego kraju. Restauratorka zwraca uwagę na naszą przyrodę, regionalne choć zapomniane smaki, roślinność czy polską wieś. Kto zaszczepił w niej miłość do pozamiejskich rewirów? Magda zdradziła ten sekret na swoim Instagramie, pokazując zdjęcie swojego ojca - Mirosława Ikonowicza i syna - Tadeusza.