Gwiazdy

Zuzia i Bartek Kaszuba grają w "Na Wspólnej" od urodzenia. Dziś są już nastolatkami. Jak się zmienili?

Mania i Ignaś w "Na Wspólnej"

Radek Orzeł/TVN

Gwiazdy

Zuzia i Bartek Kaszuba grają w "Na Wspólnej" od urodzenia. Dziś są już nastolatkami. Jak się zmienili?

Mania i Ignaś w "Na Wspólnej"

Radek Orzeł/TVN

Serial "Na Wspólnej" skończył 18 lat. Niewiele mniej ma Zuzia Kaszuba, która niemal od urodzenia pojawia się na ekranie jako Mania Zięba. Co ciekawe, brat Zuzanny, Bartek, także gra w "Na Wspólnej".

Mania Zięba w "Na Wspólnej" TVN to córka Żanety (Anna Guzik) i Grzegorza (Leszek Lichota). Od początku w tę postać wciela się Zuzia Kaszuba, która po raz pierwszy na planie serialu pojawiła się, gdy miała… 6 tygodni. Teraz to już nastolatka - 22 lutego 2021 roku skończyła 15 lat.

Mania i Ignaś z "Na Wspólnej" to rodzeństwo!

Zuzia nie pojawia się na planie sama. W "Na Wspólnej" gra także jej młodszy brat – 12-letni Bartek Kaszuba. Bohater chłopca to Ignaś Brzozowski, syn Kingi (Ilona Wrońska) i Michała (Robert Kudelski). - Całe nasze życie związane jest z planem i podporządkowane nagraniom – wskazuje Zuzia.

Nastolatka przyznaje, że razem z bratem są dla siebie ogromnym wsparciem. - Wiadomo, że czasem iskrzy między nami, ale nie wyobrażam sobie życia bez mojego brata. Zawsze mamy co robić i zawsze możemy liczyć na siebie – podkreśla.

Zarówno Zuzia, jak i Bartek nie tylko grają w serialu, ale też pracują w modelingu. Wystąpili również w etiudach filmowych Reżysera Życia. Nad ich karierą czuwają rodzice – Dorota i Tomasz Kaszubowie. To mama kontroluje media społecznościowe młodych aktorów, zajmuje się też fotografią.

Praca i zabawa w "Na Wspólnej"

Przy okazji 18. urodzin "Na Wspólnej" serialowa Mania przyznała, że poza pracą, na planie jest też sporo dobrej zabawy. – Pamiętam, jak w przerwach między zdjęciami uczyłam się jeździć na rowerku, a dźwiękowcy odpięli mi małe kółka i ganiali za mną wokół kwietnika żebym się nie przewróciła – wspomina Kaszuba.

- Jak dostałam zestaw małego doktora przebadałam i zajrzałam w gardło wszystkim aktorom i dopiero można było zacząć nagrania. Poznałam tylu wspaniałych ludzi. Dostałam tyle cennych lekcji. Zdobyłam cudowne doświadczenia. Kocham ten serial – dodaje młoda aktorka.

Jak Zuzia i Bartek zmienili się przez lata pracy w "Na Wspólnej"? Zobacz galerię!


"Na Wspólnej" - o czym jest? Gdzie oglądać?

Serial "Na Wspólnej" emitowany jest na antenie TVN od 2003 roku. Początkowo opowiadał głównie o losach przyjaciół, dawnych wychowanków domu dziecka, którzy zamieszkali przy tytułowej ulicy Wspólnej w Warszawie. Z biegiem lat dołączali nowi bohaterowie, którzy także skradli serca widzów.

Premierowe odcinki "Na Wspólnej" można oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20:15 w TVN. Serial dostępny jest także w Player.pl.


Zobacz wideo: "Na Wspólnej" - zwiastun odcinków na marzec 2021

Źródło: TVN/x-news

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
54
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0