Gwiazdy

Znani wnukowie znanych dziadków. Ich droga do kariery była łatwiejsza? "Nie tylko odcinają kupony od sławy"

Gwiazdy

Znani wnukowie znanych dziadków. Ich droga do kariery była łatwiejsza? "Nie tylko odcinają kupony od sławy"

W świecie show-biznesu funkcjonuje wiele rodzin, które znane są z pokolenia na pokolenie. Najpierw karierę robią słynni dziadkowie, później głośno jest o rodzicach, a następnie kupony od sławy mogą odcinać wnukowie. Ci najmłodsi, choć mają już wydeptaną ścieżkę kariery, nie zawsze chcą budować swoją popularność w oparciu o znane nazwisko i więzy krwi. 

Znani wnukowie i znani dziadkowie

Krystian Ochman to obecnie jeden z najciekawszych głosów na polskiej scenie muzycznej. Choć  urodził się i wychowywał w Stanach Zjednoczonych, to kilka lat temu wrócił do Polski i to właśnie w kraju nad Wisłą osiągnął sukces. Jego dziadkiem jest Wiesław Ochman, wybitny i ceniony na całym świecie śpiewak operowy.

- Jest kilku takich znanych wnuków w show-biznesie, którzy mają znanych dziadków. Np. Krystian Ochman, którego znamy jako młodego, fantastycznego, niedawno debiutującego artystę. Jego dziadkiem jest Wiesław Ochman, wybitny tenor, śpiewak operowy, który z wnuka jest bardzo dumny - powiedziała Sandra Hajduk w Dzień Dobry TVN.

Z kolei Tuki Brando jest wnukiem znakomitego aktora Marlona Brando. 31-latek nie poszedł w ślady dziadka. Został modelem i jest twarzą największych domów mody na świecie. Jednak jego dzieciństwo nie było usłane różami. Mama popełniła samobójstwo, tata został zamordowany, wychowywała go babcia. 

Wnukiem wspaniałej aktorki Elizabeth Taylor jest Quinn Tivey. - Jest podobny, widać w rysach to podobieństwo do babci. Nie zrobił tak spektakularnej kariery, ale jest producentem filmowym - wyjaśniła Sandra Hajduk. 

Wnuk Charliego Chaplina

James Thiérrée jest wnukiem Charliego Chaplina. Doskonale znany fanom baletu i teatru, jest znanym reżyserem teatralnym. 

- Myślę sobie, że być wnukiem takiej ikony jak Charlie Chaplin, mieć taką krew w żyłach i geny, które niewątpliwie James artystycznie wykorzystuje, to jest coś! Chciałam przypomnieć, że istnieją tez takie postaci w świecie show-biznesu, które nie tylko odcinają kupony od sławy dziadków, ale też same coś robią i robią to dobrze - podsumowała Sandra Hajduk.

Zobacz także: 

Joanna Kulig zagra w amerykańskiej komedii romantycznej. U jej boku plejada gwiazd Hollywood

Sebastian Riedel i jego syn poszli w ślady legendarnego lidera zespołu Dżem. "Nagle zaczęło brakować tej sceny"

Najpopularniejsi polscy influencerzy. Kto rządził Internetem w 2020 roku?

Reporter: Sandra Hajduk
Co sądzisz o tym artykule?
94
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0