Rozrywka

Znamy wszystkie uczestniczki nowego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Dlaczego zdecydowały się zgłosić?

Rozrywka

Znamy wszystkie uczestniczki nowego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Dlaczego zdecydowały się zgłosić?

Pierwszy odcinek 5. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już za nami. To pierwsza taka edycja, a przed ekspertami i uczestnikami wyjątkowo trudne zadanie - miłości będą szukać w czasach pandemii. 

Uczestniczki 5. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Spośród wielu kandydatów, jedynie trzy pary dostaną szansę na spełnienie marzenia o ślubie. Eksperci: Magdalena Chorzewska, Piotr Mosak i prof. Bogusław Pawłowski, dobierają ich na podstawie wieloetapowych badań. Czyją historię będziemy śledzić w tym sezonie? Poznajcie Izabelę, Laurę oraz Igę. 

Izabela ma 35 lat i pochodzi z Bytomia. Od 12 lat prowadzi swój salon fryzjerski, a praca jest jej prawdziwą pasją. - Mój salon jest dla mnie wszystkim. (...) Włożyłam tam bardzo dużo wysiłku, dużo łez, swojego serca, swojego ciepła. To jest taki mój drugi dom - opowiada w materiale. Jak sama przyznaje, jest pracoholiczką, a w jednym miesiącu zdarzało jej się przepracować 330 godzin. Jednak od dziecka marzyła o stworzeniu własnej rodziny, próbowała to marzenie zrealizować, ale ostatni partner ogromnie ją skrzywdził - psychicznie oraz fizycznie. Teraz chciałaby podjąć kolejną próbę i znaleźć szczęście. 

Mężczyzna jest mi potrzebny przy boku, żebym się czuła bezpiecznie. Życie w samotności nie jest fajne. Chcesz mieć tę swoją oazę do której przyjdziesz, będzie ten wymarzony mąż, który powie: "fajnie, że jesteś zrobiłem ci herbatki" albo "odgrzeję ci obiadek". Nie chcę być już dłużej sama, chciałabym to zmienić i dlatego tak mi na tym zależy, żeby już ktoś był. Żeby był na stałe, a nie tylko na chwilę

- wyznała szczerze Iza w pierwszym odcinku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". 

Kto wystąpi w "Ślubie od pierwszego wejrzenia"?

Drugą bohaterką serii jest Laura, 31-letnia mieszkanka Gliwic, na co dzień pracująca jako sekretarka w szkole. W wolnym czasie poświęca się swoim pasjom m.in. gotowaniu, które jak sama twierdzi, uwielbia i pozwala jej się zrelaksować. Jej dzieciństwo nie było łatwe, gdyż cała rodzina zmagała się z problemem alkoholowym ojca Laury, który zmarł, gdy ta miała 26 lat. Niedługo po śmierci ojca zachorowała jej ukochana mama, która zmarła sześć miesięcy po otrzymaniu diagnozy. W tym trudnym czasie była przy mamie i robiła wszystko, aby jej pomóc. Szczerze przyznaje, że czuła się wtedy całkowicie sama, a teraz towarzyszy jej ukochany pies. Próbowała założyć własną rodzinę, ale niestety bez skutku. - Chciałabym mieć po prostu bliską osobę obok siebie. Taką na dobre i na złe - podsumowała szczerze. 

Jako ostatnią poznajemy Igę, którą eksperci określają "kobietą z charakterem, szukającą mężczyzny z charakterem". Kilka lat mieszkała za granicą, teraz żyje i pracuje w rodzinnych Pabianicach. Dotychczasowe życia dzieliła między pracą, a domem, ale to jej nie satysfakcjonowało. Jak przyznała, dotychczas była w jednym poważnym związku, który wciąż wspomina. Relacja z ówczesnym partnerem była szybka, acz intensywna - zakochani zamieszkali razem i to właśnie ten czas dał Idze "smak życia z kimś", a doświadczenie bardzo jej się spodobało. Jest bardzo energiczna i dynamiczna, jej pasją jest taniec, który kiedyś był jej jedyną ucieczką od problemów. 

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - kiedy i gdzie oglądać?

Jacy będą ich mężowie? W kolejnym odcinku poznamy Karola, Macieja oraz Kamila. Czy będą pasowali do swoich przyszłych żon i czy znajdą miłość? Nowe odcinki "Ślubu od pierwszego wejrzenia" obejrzysz co piątek po 20:30 w serwisie player.pl

Oglądaj przedpremierowe odcinki "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w Internecie. Wygraj podwójny dostęp do Playera!

Czytaj więcej: 

Co sądzisz o tym artykule?
52
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0