Gwiazdy

Shanguy przekazuje dobrą energię. Posłuchajcie "Back To Life"

Gwiazdy

Shanguy przekazuje dobrą energię. Posłuchajcie "Back To Life"

Shanguy to zespół znany z takich hitów jak "La Louze" czy "King Of The Jungle".  Na naszej scenie grupa zaprezentowała nowy singiel "Back To Life". To prawdziwy zastrzyk pozytywnej energii, tak potrzebnej nam zwłaszcza w czasie pandemii. Posłuchajcie.

Shanguy z utworem "Back To Life"

Goszczący po raz kolejny w "Dzień Dobry TVN" zespół Shanguy sprawił, że w jesienne piątkowe przedpołudnie poczuliśmy francusko-włoski klimat. Teledysk do utworu "Back To Life" powstał w okolicach jeziora Como we Włoszech. 

"Back to life" - nowy singiel Shanguy

Utwór przedstawia odrodzenie po izolacji społecznej. 

Co już się stało, wymarz to. Powstaniemy z ciemności. Nigdy się nie rozpadniemy. To nasz czas, uwierz w to

- brzmi tekst piosenki, która od razu wpada w ucho. 

Shanguy - kim są?

Shanguy to zespół stworzony z inicjatywy włoskiego DJ-a NRD1 oraz wokalistów i tekściarzy: Eon Melka i FRANK-O. Grupa łączy takie gatunki muzyczne jak indie folk, reggae czy elektronikę. Ich singiel "La Louze" podbił listy przebojów w Polsce, Włoszech, Rosji i wielu innych krajach. Dużą popularnością cieszył się również ich kolejny utwór - "King of the Jungle".

W 2019 roku do grupy dołączyła Shady Cherkaoui, wokalistka o francusko-włoskich korzeniach. Razem z nią grupa nagrała kolejny utwór "Toukassé"W lutym na scenie "Dzień Dobry TVN" mogliśmy podziwiać ich z "Désolée (Paris/Paname)". 

Show French Touch w Teatrze Wielkim Operze Narodowej

Teraz powrócili i wystąpią na sobotniej gali Show French Touch, której celem jest zachęcenie Polaków do odkrywania francuskiej kultury. Dzień później, w niedzielę 18 października, widzowie będą mogli obejrzeć transmisję wydarzenia na antenie TVN. Oprócz  Shanguy wśród francuskich artystów zobaczymy m.in. Zaz oraz Pascala Obispo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
74
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0