Gorące tematy

Zacznij dzień z "Dzień Dobry TVN". Codziennie!

Gorące tematy

Zacznij dzień z "Dzień Dobry TVN". Codziennie!

Ekipa „Dzień Dobry TVN” latem nie odpoczywa, już intensywnie myślimy o jesieni. Ósemka niezawodnych prowadzących, sztab reporterów, pogodynek, kucharzy, przeglądaczy prasy i ekspertów już w blokach startowych. We wrześniu wracamy, by być z Wami codziennie – od poniedziałku do niedzieli!

Producentka wydań tygodniowych Ewa Baj uchyla rąbka tajemnicy swoich przygotowań do jesiennej odsłony programu:

- W nowy sezon chcemy wnieść pozytywną energię. Mam nadzieję, że zaskoczymy widza nowymi tematami i cyklami. Na pewno zajmiemy się miłością i seksem, ekologią – ale w innym wydaniu niż dotychczas” – zdradza. „Doradzimy też widzom, jak bez walizki z pieniędzmi świetnie się ubrać, wyposażyć mieszkanie i podróżować. Przygotowujemy oryginalne, autorskie reportaże.

Ewa Baj zapowiada też dużo nowości, ale dodaje:

- Dotychczasowe, sprawdzone i dobrze oglądane cykle odświeżymy. Wszystko po to, żeby nasi Widzowie dostali od nas program najlepszej jakości i chcieli z nami spędzać czas.

Z przekonaniem kończy: "Z nami poranna kawa smakuje najlepiej!".

W weekendy nie zabraknie ofensywy gwiazd w najróżniejszych odsłonach – w podróży, w kuchni, we własnych, otwartych domach, uprawiających sport i zdradzających sekrety. Oprócz tego mnóstwo gości z zagranicy i relacje z najciekawszych wydarzeń w kraju i poza nim. „Dzień Dobry TVN” wraca od września!DZIEŃ DOBRY TVN

program poranny na żywo

Prowadzący: Jolanta Pieńkowska i Robert Kantereit, Dorota Wellman
i Marcin Prokop, Magda Mołek i Andrzej Sołtysik, Kinga Rusin i Bartosz Węglarczyk

Emisja: poniedziałek-piątek, 08.00-10.55, sobota-niedziela, 08.30-10.55, od 1 września


Artykuł sponsorowany
Co sądzisz o tym artykule?
53
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0