Styl Życia

Za młodu pięknością, na starość zaś szkaradą. "Nie wybierałem najlepszego studia tatuażu, tylko najtańsze"

Styl Życia

Za młodu pięknością, na starość zaś szkaradą. "Nie wybierałem najlepszego studia tatuażu, tylko najtańsze"

Miały zdobić ciało, a wyszło na odwrót. Dobrze wykonany tatuaż może być naszą wizytówką. Gorzej, kiedy oddamy skórę w niewłaściwie ręce. W programie "Najgorsze polskie tatuaże" zobaczymy te zrobione pod wpływem impulsu lub w niesprawdzonym salonie. Miały  symbolizować coś ważnego, a teraz są tylko brzydkim wzorem albo niechcianym wspomnieniem i wymagają pilnej korekty. Jak ratować oszpecone ciało? O tym opowiadała tatuatorka Kaja Karolina Chodorowska.

"Najgorsze polskie tatuaże" - gdzie oglądać

Osoby, które żałują swoich decyzji związanych z tuszem pod skórą, mogą odetchnąć z ulgą. Już 20 lutego o godz. 22:00 na antenie TTV zadebiutuje program "Najgorsze polskie tatuaże". W każdym odcinku pojawi się czworo posiadaczy rysunków na ciele, dla których "dziara" to dziś powód do wstydu. Tym razem trafią jednak w ręce profesjonalistów.

- Najczęściej zakrywamy tribale i imiona naszych byłych - powiedziała w Dzień Dobry TVN tatuatorka Kaja Karolina Chodorowska. 

Tatuaż dla "szpanu"

Michał Turkiewicz na co dzień jest studentem psychologii, a oprócz tego pracuje w korporacji. W naszym programie zmierzył się z błędem młodości - czyli wątpliwej jakości tatuażem na klatce piersiowej. 

- To był pierwszy tatuaż, którym chciałem się pochwalić wśród znajomych. Po tym, jak uzbierałem pieniądze od mamy - 100 zł, nie wybierałem najlepszego studia tylko takie, które będzie najtańsze - przyznał gość Dzień Dobry TVN.

Na szczęście dla naszej ekspertki nie ma rzeczy niemożliwych. Wszystko zależy od odwagi klienta. 

- Przykryć można każdy tatuaż. Kwestia tylko tego, ile mamy na to miejsca. Nowy tatuaż musi być większy, a nie każdy tego chce. Więc możemy nie tylko przykryć, ale także ulepszyć, rozbudować stary tatuaż - podkreślała Kaja Karolina Chodorowska.  

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
45
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0