Gwiazdy

Wzruszające wspomnienia Anny Kalczyńskiej. "Tata był moim partnerem do rozmów, ideałem męskiego piękna"

Gwiazdy

Wzruszające wspomnienia Anny Kalczyńskiej. "Tata był moim partnerem do rozmów, ideałem męskiego piękna"

Niedawno Anna Kalczyńska wraz ze swoją mamą Haliną Rowicką udzieliła szczerego wywiadu dla magazynu "VIVA!". Dziennikarka i aktorka opisały emocje towarzyszące odejściu męża i ojca, Krzysztofa Kalczyńskiego. Jak wyglądały rodzinne relacje?

Anna Kalczyńska o ojcu

Anna Kalczyńska to dziennikarka, którą widzowie dobrze znają z programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN". Nie wszyscy jednak wiedzą, że mamą naszej prowadzącej jest znana aktorka Halina Rowicka. Szczere i otwarte kobiety niedawno udzieliły wywiadu i wzięły udział w sesji, która już niebawem pojawi się na łamach magazynu "VIVA!". W poruszającej rozmowie z dziennikarką Krystyną Pytlakowską panie opowiedziały o emocjach związanych ze stratą bliskiej osoby oraz o rodzinnych relacjach.

- Po odejściu kogoś bliskiego życie natychmiast się zmienia, ale dzięki rodzinie nie musi być smutne - mówiła Halina Rowicka.

Choroba i śmierć Krzysztofa Kalczyńskiego

Krzysztof Kalczyński, mąż, ojciec, a także ceniony polski aktor filmowy i teatralny. W 2019 roku, w wieku 82 lat pożegnał się z rodziną. Po ciężkich zmaganiach z rakiem płuc mężczyzna przegrał walkę. Tak naprawdę wyrok zapadł od razu po diagnozie, mimo wszystko bliscy do ostatniej minuty chronili chorego przed prawdą, by nie odbierać mu nadziei. Ania podczas rozmowy wyjawiła, że tata należał do osób, które dawały sobie wszystko wmówić. Lekarze, którzy opiekowali się pacjentem, na prośbę rodziny, ukrywali więc jego faktyczny stan zdrowia.

Chroniliśmy Krzysztofa przed informacją od lekarzy, że nie ma szans. Nie chcieliśmy mu odbierać nadziei. Krzysztof na szczęście miał w sobie dużo naiwności. Irytowała go jego słabość, nie mógł pogodzić się z ograniczeniami, jakie towarzyszyły leczeniu 

– wyjawiła Halina.

Wspomnienia o ojcu

Bliscy wciąż wspominają ukochanego ojca i męża. Jaki był Krzysztof Kalczyński? Przystojny, czuły, a także szalenie ciekawy. W oczach pani Haliny Rowickiej na zawsze zapisał się jako największa miłość jej życia.

- Stał się całym moim światem, moim życiem. Pierwsza miłość, pierwsze i jedyne małżeństwo. (…) Im byliśmy starsi, a nawet już bardzo starzy, to, tym częściej wyznawał mi miłość i mówił, jakie ma szczęście, że jest ze mną – wspomina pani Halina.

Anna podzieliła się także swoimi spostrzeżeniami. Jak przyznała, tata był jej partnerem do rozmów i ideałem męskiego piękna. Opiekuńczy i czuły aktor zdaniem dziennikarki był szalenie ciekawym człowiekiem, który nie znosił nudy.

- Tata był dla mnie opiekuńczy i czuły, był moim partnerem do rozmów, ideałem męskiego piękna. Zwracałam na to uwagę już jako dziewczynka, która nosiła w sobie archetyp mężczyzny. To do niego przyrównywałam potem moich partnerów - powiedziała Anna.

Wyjątkowa sesja zdjęciowa 

Anna Kalczyńska i jej mama Halina Rowicka nie tylko udzieliły szczerego wywiadu, ale także stanęły przed obiektywem Bartka Wieczorka. Zdjęcia matki z córką rozczulają i pokazują ich wyjątkową więź.

- Wszystkie zdjęcia są piękne. Dziękuję całej ekipie "Vivy!" - powiedziała dziennikarka w Dzień Dobry TVN.

- Zobaczcie, jak można wykorzystać modnie klasyczną kurtkę jeansową na dwóch pięknych kobietach - dodał od siebie Andrzej Sołtysik. 

Zobacz także:

Katarzyna Sokołowska o życiowym partnerze. "Artur jest taki jak ja. To jest bardzo ważne, bo nic nie uwiera"

Chcesz być zdrowy? Tych składników nie może zabraknąć w twojej diecie!

Zuza Kołodziejczyk z "Top Model" w odmienionej fryzurze. "Myślałam, że oglądam Millę Jovovich"

Źródło: VIVA! |
Co sądzisz o tym artykule?
57
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0