Gwiazdy

Wyjątkowy dzień wyjątkowej aktorki. Małgorzata Kożuchowska świętuje 49. urodziny

Urodziny Małgorzaty Kożuchowskiej. Showbiznes: Mateusz Hładki

Gwiazdy

Wyjątkowy dzień wyjątkowej aktorki. Małgorzata Kożuchowska świętuje 49. urodziny

Urodziny Małgorzaty Kożuchowskiej. Showbiznes: Mateusz Hładki

Niezwykle popularna aktorka filmowa, serialowa i teatralna. Małgorzata Kożuchowska 27. kwietnia obchodzi 49. urodziny. Co chce z tej okazji dostać w prezencie?

Urodziny Małgorzaty Kożuchowskiej

Aktorkę na polskiej scenie teatralno-filmowej obserwujemy od wielu lat. Zaczynała jako bardzo młoda dziewczyna, a dzięki rolom na ekranie mogliśmy obserwować, jak staje się dojrzałą kobietą. Zawsze podkreślała, że jest dumna z tego co robi. 27. kwietnia gwiazda kończy 49 lat!

Małgorzata Kożuchowska jest kobietą o wielkim sercu. Niedawno z okazji miliona obserwatorów na Instagramie, postanowiła założyć zbiórkę "Milion na milion". W ten sposób chce zebrać pieniądze na sprzęt do nauki w domu dla dzieci z ubogich rodzin. Akcja zorganizowana jest na stronie Siepomaga

Aby zachęcić swoich fanów do wsparcia tej inicjatywy, gwiazda wykorzystała także swoje urodziny.  

Wasze wpłaty będą dla mnie najpiękniejszym prezentem urodzinowym! ????????? #urodziny #milionnamilion #instanocka #woman #foreveryoung #betogether #power #hope #charity

- napisała Małgorzata Kożuchowska. 

Życie prywatne polskiej aktorki

Małgorzata Kożuchowska mało mówi o swoim życiu osobistym, niezbyt często dzieli się z fanami prywatnymi zdjęciami. W 2008 roku wzięła ślub z Bartłomiejem Wróblewskim, a w 2014 roku małżeństwo przywitało na świecie syna Jana Franciszka. 

Małgorzata Kożuchowska - kariera

Od 1994 roku aktorka jest aktywna zawodowo. Swoją karierę rozpoczęła na deskach warszawskiego Teatru Dramatycznego. Popularność przyniosły jej role w filmach takich jak: "Kiler", "Kiler-ów 2-óch" oraz "Zróbmy sobie wnuka", a także w serialach: "Prawo Agaty" i "Druga szansa". Od 2020 roku możemy ją oglądać na antenie TVN w serialu obyczajowo-kryminalnym "Motyw"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
55
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0