Zdrowy styl życia

Wkładki higieniczne. Jakie wybrać, żeby czuć się komfortowo?

wkładki

Nestea06/ Getty Images

Zdrowy styl życia

Wkładki higieniczne. Jakie wybrać, żeby czuć się komfortowo?

wkładki

Nestea06/ Getty Images

Ciało kobiety jest wyjątkowe i potrzebuje odpowiedniej ochrony. Przez cały cykl chcemy czuć się świeżo. Warto zaopatrzyć się we wkładki higieniczne, które o to zadbają. Ważne, żeby zwrócić uwagę na to, z jakich materiałów są wykonane. Na co jeszcze?

Wkładki higieniczne – po co nosić?

Jesteśmy bardzo aktywne. Pracujemy, podróżujemy, żyjemy w biegu. Chcemy czuć się maksymalnie komfortowo zarówno podczas miesiączki, jak i poza nią. W codziennej higienie intymnej nie może zabraknąć wkładek higienicznych, które taki komfort zapewnią. Ich zadaniem jest ochronić bieliznę przed wilgocią oraz zabrudzeniem wydzieliną fizjologiczną. Kobiety, które noszą wkładki higieniczne, mają czuć się czysto, świeżo i komfortowo.

Wkładki higieniczne – na co zwrócić uwagę?

Rośnie świadomość konsumencka. Także w kwestii środków higienicznych. To, jakie produkty wybieramy, ma ogromne znaczenie. Przy zakupie wkładek higienicznych koniecznie należy zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii i wybrać te, które:

  • są wykonane z naturalnych materiałów, najlepiej z bawełny
  • przepuszczają powietrze
  • włóknina jest przyjemna dla skóry

Potrzebujemy wyjątkowego traktowania przez cały cykl miesiączkowy, dlatego takie wkładki będą najbardziej odpowiednie.

Wkładki higieniczne – jakie wybrać?

Wkładki higieniczne różnią się rozmiarem, kształtem i materiałem, z którego zostały wykonane. Modeli na rynku jest wiele, jednak nie wszystkie są dobre i zdrowe. Powinno się wybierać świadomie. Ale co to znaczy? Najlepsze dla ciała wkładki, to te pokryte w 100% bawełną. Są delikatne dla skóry i zapobiegają reakcjom alergicznym. Ważne, żeby miały anatomiczny kształt, który dopasuje się do ciała, dzięki czemu będą wygodne i niewyczuwalne.

Bella Intima – wkładki dopasowane do potrzeb

Marka Bella w trosce o najwyższy komfort udoskonaliła dobrze znany produkt – wkładki Bella Intima i Bella Intima Plus, które możesz kupić na BliżejCiebie.pl . Teraz pokryte są bawełną organiczną, pochodzącą z ekologicznych upraw. Dodatkowo wkładki są miękkie, delikatne i ultracienkie, dzięki czemu praktycznie niewyczuwalne. Mają anatomiczny kształt, co sprawia, że idealnie dopasują się do każdego ciała. Co więcej, są testowane dermatologicznie i dostępne zarówno w wersji zapachowej, jak i bez zapachu. Występują w różnych rozmiarach, od tych najkrótszych (small), po najdłuższe (extra long). Nie ważne co robisz i gdzie jesteś, wkładki zapewnią maksymalny komfort i swobodę.

Bella Intima – wkładki z bawełną organiczną

Wkładki z serii Bella Intima i Bella Intima Plus, które kupisz na BliżejCiebie.pl pokryte są 100% organiczną bawełną, a więc taką, która na żadnym etapie produkcji nie ma kontaktu z niebezpieczną chemią. Co więcej, producent dba, żeby pochodziła z upraw ekologicznych. To wszystko sprawia, że są przyjazne zarówno Tobie, jak i środowisku. Wkładki nie zawierają także naturalnego lateksu, dzięki czemu zminimalizowane jest ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych. Dodatkowo Bella Intima zapakowane są w kartonik wykonany z surowca pochodzącego z dobrze zarządzanych lasów z certyfikacją FSC® (Forest Stewardship Council) i innych kontrolowanych źródeł. Wybierz świadomie, w trosce o swoje zdrowie i dobro naszej planety.


Artykuł sponsorowany
Co sądzisz o tym artykule?
67
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
04.08.2020
Natalka
Wkładek czasami używam, ale jest mi bez różnicy jakie kupie. Jakiś czas temu zainwestowałam nawet w gruszkę biobidet do podmywania się. Miesiączki mam strasznie obfite, więc zawsze w te dni noszę ją przy sobie i używam jak tylko czuje potrzebę.