Gwiazdy

Córka Willa Smitha ogoliła głowę na łyso. Jaki jest powód jej metamorfozy?

Willow Smith

x-news

Gwiazdy

Córka Willa Smitha ogoliła głowę na łyso. Jaki jest powód jej metamorfozy?

Willow Smith

x-news

19-letnia córka Willa Smitha od najmłodszych lat eksperymentuje z wyrażeniem swoich uczuć i własnej siebie. Teraz zdecydowała się ogolić głowę na łyso. „To symboliczny akt” - powiedziała.

Tyler Cole ogolił głowę Willow Smith

Jada Pinkett Smith opublikowała na swoim Instagramie wideo z tego wydarzenia. Tyler Cole, chłopak 19-letniej artystki trzymając w ręku maszynkę, przeprowadza metamorfozę swojej dziewczyny. 

Internauci nie są zaskoczeni, jednak podoba im się „lekkość” i odwaga w działaniach córki Willa i Jady Smithów. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy:

Kocham to! Uwielbiam jej nieustraszoność !!! Jestem w ten sam sposób ... to tylko włosy
Ona jest takim wolnym duchem
Dzielna dziewczyna podąża za sercem!??
? Twoja córka jest piękna w każdym stylu! Mogłaby nałożyć kredki na głowę i wyglądałoby to niesamowicie !! ? Piękna rodzina - zewnętrznie i wewnętrznie !! ???

- piszą zachwyceni fani.

Jedna z obserwatorek, znając już wcześniejsze szalony wybryki młodej piosenkarki i aktorki, przewidziała, że ta zmiana nie jest czymś przypadkowym.

Symbolizuje jakąś zmianę lub transformację ❤️ Willow

- napisała w komentarzu.

Z jakiego powodu Willow Smith ogoliła się na łyso?

Zjawiskowa promocja płyty Willow Smith

13 marca miała miejsce premiera najnowszej płyty Willow Smith i wcześniej wspomnianego Tylera Cole’a. Ich wspólny materiał zatytułowany The Anxiety postanowili wypromować w zupełnie niestandardowy sposób. Stworzyli mini reality show, zamykając się na 24 godziny w szklanym pomieszczeniu. Całość transmitowali na żywo w sieci.

Willow ogoliła głowę z symbolicznego powodu. Chce zostawić za sobą przeszłość. Walczyła z niepokojem, ale teraz czuje się już gotowa na odzyskanie dawnego życia. Golenie włosów było sposobem na uwolnienie siebie i rozpoczęcie nowego życia

- powiedział przyjaciel artystki w jednym z wywiadów.

Muzycy chcieli tym samym zwrócić uwagę na problem lęku, który towarzyszy wielu osobom na świecie i często przeradza się w poważną chorobę psychiczną. Willow i Tyler podczas swojego show odgrywali scenki, przedstawiające poszczególne etapy lęku: paranoję, wściekłość, smutek, zdrętwienie, euforię, silne zainteresowanie, współczucie i akceptację. 

Willow Smith - niestandardowa w każdym calu

Oryginalny przekaz i nietuzinkowe rozwiązania, to znaki szczególne młodej piosenkarki. Ostatnio przy współpracy z domem mody Prada, promowała jedną z ich najnowszych kolekcji na londyńskiej stacji metra. Mini koncert Willow Smith był zaskoczeniem dla podróżujących i wzbudził wielkie zainteresowanie.

Willow Smith promowała kolekcję Prady minikoncertem w londyńskim metrze. Zobacz wideo

Willow Smith promowała kolekcję Prady minikoncertem w londyńskim metrze, x-news

 Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
69
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0