Gorące tematy

Wielki Mecz 2019 –TVN i WOŚP w kolejnej piłkarskiej rywalizacji. Poznaj szczegóły wydarzenia

Piłka nożna

Piłka nożna

Gorące tematy

Wielki Mecz 2019 –TVN i WOŚP w kolejnej piłkarskiej rywalizacji. Poznaj szczegóły wydarzenia

Piłka nożna

Piłka nożna

Wielki Mecz 2019 –TVN i WOŚP. W niedzielę, 8 września o godz. 17:00 na murawie stadionu przy ulicy Łazienkowskiej w Warszawie już po raz trzeci spotkają się drużyny TVN i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na ich czele staną: Grzegorz Kajdanowicz (TVN) i Jerzy Owsiak (WOŚP). Imprezę poprowadzą Agnieszka Woźniak-Starak i Marcin Prokop.

Wielki mecz TVN konta WOŚP

W barwach TVN zagrają m.in. Piotr Kraśko, Kuba Wesołowski, Tomasz Karolak, Mateusz Gessler, Agustin Egurrola, Tomasz Zubilewicz, Tomasz Sianecki oraz Łukasz Jedliński. W składzie znajdzie się także cała czwórka braci Szczepaników z zespołu Pectus.

Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy na boisku reprezentować będą m.in. Maciej Stuhr, Krzysztof Sokołowski oraz Artur Pochwała z grupy „Nocny Kochanek”, Rafał Karwot (wokalista „Tabu”), Michał Jelonek („Hunter”), Przemysław Grabowski, czyli Zenek z formacji „Kabanos” oraz piłkarze: Dariusz Dudek, Dawid Błaszczykowski i Jan Szczęsny.

Bilety na Wielki Mecz można kupić w serwisie ebilet.pl w cenie 20 zł. W ofercie są również bilety VIP (140 zł).

Wielki Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00. Od godziny 13:00 na błoniach warszawskiego stadionu przy Łazienkowskiej na kibiców czekać będzie wiele atrakcji związanych z wydarzeniem.

Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na antenie TVN. Więcej informacji można znaleźć na stronie: wielkimecz.tvn.pl

***

Wielki Mecz jest organizowany przez Fundację TVN "nie jesteś sam” już od 15 lat. Tradycją rozgrywek piłkarskich między TVN a Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy jest zbiórka pieniędzy na zakup karetki pogotowia dla jednego z polskich szpitali. W tym roku już po raz trzeci dochód ze sprzedaży biletów oraz wysłanych sms-ów zostanie przeznaczony na ten cel.


Zobacz też: Drużyna WOŚP kontra TVN - dziś Wielki Mecz - cz. 3. Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz też:


Co sądzisz o tym artykule?
56
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0