Rozrywka

Wielka niespodzianka dla Magdy Gessler w 4. odcinku „MasterChefa”!

Magda Gessler i Picasso

Magda Gessler i Picasso

Rozrywka

Wielka niespodzianka dla Magdy Gessler w 4. odcinku „MasterChefa”!

Magda Gessler i Picasso

Magda Gessler i Picasso

Czy Magdę Gessler można jeszcze zaskoczyć? Na co dzień to właśnie ona wraz z Anią i Michelem szykują atrakcje dla zawodników. Tym razem będzie inaczej! Po raz pierwszy kuchnię MasterChefa odwiedzą jej dzieci – Lara Gessler i Tadeusz Müller. Jak na nowych członków jury zareagują uczestnicy?

Czwarty odcinek „MasterChefa” to potrójna dawka kulinarnych wrażeń z rodziną Gesslerów! W studio programu pojawią się Lara Gessler (prowadząca cykl kulinarny dla „Dzień Dobry TVN”) i Tadeusz Müller (prowadzący „Z gruntu zdrowo” Food Network), którzy szykują dla Magdy Gessler prawdziwą niespodziankę. Zwykły dzień przerodzi się w świętowanie Dnia Matki. Przygotowane przez uczestników dania będą musiały składać się z ulubionych składników królowej polskiej gastronomii. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Ogladaliscie @masterchef_tvn ? Jak wrazenia? ?❤️

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

U Kuby Wojewódzkiego Magda Gessler wyznała, że jej dzieci są dla niej autorytetami i jest bardzo dumna ze swojej rodziny:

Jak w MasterChefie przyszli Lara i Tadeusz jako jury, to muszę powiedzieć, że zamiast opiniować, to cały czas chciało mi się ryczeć. Ogromna niespodzianka, duże emocje i ich mądrość mnie powaliła. Stwierdziłam: daleko mi do nich. To są moje autorytety. 

Magdy Gessler również powiedziała, że potrafi z synem godzinami rozmawiać o kuchni. Zawsze, jeśli ma wątpliwości, to radzi się syna:

Dla mnie jest to mój największy autorytet kulinarny, on ma wiedzę, której j anie mam. Jeśli ja robię Kuchenne rewolucje czy Sexy kitchen i czegoś mi brakuje, to dzwonię do Tadeusza. 

W drugiej części odcinka na stanowiskach do gotowania zagoszczą dary słodkich wód – żaby, ślimaki i raki. Michel Moran zademonstruje, co można z nich wyczarować. Kandydaci na MasterChefa przedstawią jurorom swoje pomysły na potrawy z tymi niecodziennymi składnikami. Osoba, której danie zostanie ocenione najsłabiej, opuści program.


Emisja 4 odcinka już w niedzielę 29 września o godz. 20:00 w TVN!

Źródło: TVN


Co sądzisz o tym artykule?
80
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0