Newsy

We wtorek trzeba uważać na mgły

Pogoda w czwartek - 25.6.2020 r.

x-news

Newsy

We wtorek trzeba uważać na mgły

Pogoda w czwartek - 25.6.2020 r.

x-news

Pogoda we wtorek zmienna. Zachmurzenie małe i umiarkowane, rano lokalnie mgła. Temperatura maksymalna od 16 do 23 st. C. Wiatr na południu słaby, na pozostałym obszarze umiarkowany, okresami porywisty.

Pogoda we wtorek

We wtorek na południu i południowym wschodzie zachmurzenie małe i umiarkowane, rano lokalnie mgła ograniczająca widzialność do 200 m, szybko zanikająca. Na pozostałym obszarze kraju od północnego zachodu stopniowy wzrost zachmurzenia od małego i umiarkowanego do dużego. Na północy gdzieniegdzie słabe opady deszczu.

Temperatura maksymalna od około 16 st. C miejscami na północnym wschodzie i północy oraz w rejonach podgórskich Karpat, do 20 st. C, 21 st. C w centrum i 23 st. C na południowym zachodzie.

Wiatr na południu słaby, na pozostałym obszarze umiarkowany, okresami porywisty, na północy w porywach do 55 km/h, na wybrzeżu także dość silny i w porywach do 65 km/h, południowo-zachodni i zachodni.

Pogoda z wtorku na środę

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i lokalnymi rozpogodzeniami, tylko na południu i południowym wschodzie przez większą część nocy pogodnie. Na krańcach północnych możliwe słabe przelotne opady deszczu, a na południowym wschodzie lokalnie krótkotrwałe mgły ograniczające widzialność do 400 m.

Temperatura minimalna od 10 do 14 st. C, nad morzem od 13 do 15 st. C; chłodniej w rejonach podgórskich Karpat, od 6 do 10 st. C.

Wiatr słaby, miejscami umiarkowany, nad morzem także dość silny, na północnym wschodzie i północy okresami porywisty, zachodni i południowo-zachodni.

Pogoda w Warszawie

We wtorek w Warszawie pogodnie. Temperatura maksymalna 20 st. C. Wiatr umiarkowany, porywisty, południowo-zachodni i zachodni.

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura minimalna 13 st. C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, zachodni.

Źródło: PAP |
Co sądzisz o tym artykule?
85
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0