Styl Życia

Podróż po Warszawie z Melą Koteluk. "Za kółkiem lubię sobie pośpiewać"

Styl Życia

Podróż po Warszawie z Melą Koteluk. "Za kółkiem lubię sobie pośpiewać"

Mela Koteluk jest artystką świadomą. Nasza planeta nie jest jej obojętna, dlatego jak tylko może stara się o nią dbać. To jeden z powodów, dla którego zdecydowała się na samochód elektryczny. Co jeszcze ją przekonało?

Mela Koteluk wybiera samochód elektryczny

W 2001 roku przypadkowo trafiła do Nowogardu na zajęcia muzyczne. To wtedy po raz pierwszy zaczęła świadomie pracować z piosenkami i podjęła decyzję, że chce robić to zawodowo. Rok później Mela Koteluk przeprowadziła się do Warszawy. Jak mówi, zaczęła budowanie swojego życia od nowa.

To, gdzie teraz kierunkuje swoją energię, to jest dbałość o naszą planetę. To są proste rzeczy, od których możemy zacząć. Segregacja śmieci, ale też ograniczanie w największym stopniu emisji spalin. Jestem osobą mobilną, dlatego postawiłam na w pełni elektryczny samochód

- mówi.

Mela Koteluk zabrała nas na wycieczkę po Warszawie, dzięki elektrycznemu samochodowi może dotrzeć wszędzie szybko i bezpiecznie.

- Jedną z takich niezaprzeczalnych zalet poruszania się samochodem elektrycznym po mieście jest to, że można korzystać z buspasów - dodaje piosenkarka.

Samochód elektryczny – dlaczego warto wybrać?

Możliwość korzystania z buspasów to tylko jedna z wielu zalet samochodów elektrycznych, które coraz liczniej pojawiają się na polskich drogach. Samochód taki nie produkuje spalin, które zawierają wiele szkodliwych związków chemicznych, dlatego jest zeroemisyjny. To ważna i pozytywna zmiana, przyjazna naszemu środowisku i zdrowiu. Mela Koteluk wybrała Skodę CITIGO-E IV. To idealny model dla osób poruszających się po mieście. Zasięg do 260 km pozwoli Ci cały dzień cieszyć się z jazdy. Jeżeli wybierasz się poza miasto – ładowarki DC zapewnią szybkie ładowanie.

Biorąc pod uwagę koszty eksploatacji, samochód elektryczny jest znacznie tańszy. Ogromną zaletą korzystania z samochodu elektrycznego jest także możliwość korzystania z płatnych stref parkowania zupełnie za darmo. Auto takie jest niezwykle ciche, dzięki czemu jazda staje się przyjemna i komfortowa. Warto podkreślić także, że samochody elektryczne są proste w obsłudze.

Zobacz też:

Nastolatka nie ma prawa jazdy, a zdobywa medale w motosporcie. "Ścigam się z mężczyznami"

Latające auto. "Wiele osób będzie mogło skorzystać z niego, jak z podniebnej taksówki"

Warto mieć pasje. "Klocki mogą być świetnym motywem do ćwiczenia uważności"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Reporter: Monika Nasternak

Artykuł sponsorowany
Co sądzisz o tym artykule?
74
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0