Newsy

Warszawa. Noworodek odnaleziony w reklamówce. Dopiero co się urodził

Newsy

Warszawa. Noworodek odnaleziony w reklamówce. Dopiero co się urodził

Na jednej z działek znajdujących się przy ul. Głębockiej w Warszawie mężczyzna znalazł noworodka owiniętego w reklamówkę. Stan dziecka lekarze określili jako stabilny. Policja zatrzymała w tej sprawie 36-letnią kobietę. Dzisiaj będzie prawdopodobnie przesłuchana. Na miejscu znalezienia dziecka był reporter Dzień Dobry TVN Robert Stockinger.

W czwartek, 8 listopada br., o godzinie 11.35 policja otrzymała informację, że na terenie działek przy ul. Głębockiej na warszawskiej Pradze został znaleziony noworodek. Dziecko owinięte w reklamówkę spostrzegł bezdomny mężczyzna. Zaopiekował się nim i poinformował ochronę ogródków. Funkcjonariusze, którzy szybko przybyli na miejsce potwierdzili zgłoszenie.

>>> Zobacz także:

Stan dziecka stabilny

Dziewczynka natychmiast została przetransportowana do szpitala bródnowskiego. Była wychłodzona, ale jej stan na szczęście okazał się dobry.

Noworodek prawdopodobnie przyszedł na świat tego samego dnia rano.

- powiedziała stacji TVN24 Paulina Onyszko z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI.

Zatrzymano 36-letnią kobietę

Późnym popołudniem policjanci zatrzymali w tej sprawie 36-letnią kobietę. To prawdopodobnie matka dziecka. W chwili przyjazdu policji była nietrzeźwa. Dzisiaj, kiedy dojdzie do siebie ma zostać przesłuchana.

Co sądzisz o tym artykule?
91
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0