Newsy

17-latka zginęła potrącona przez pociąg SKM w Aninie

Pociąg SKM

fot.SKM

Newsy

17-latka zginęła potrącona przez pociąg SKM w Aninie

Pociąg SKM

fot.SKM

17-letnia dziewczyna zginęła w czwartek rano potrącona przez pociąg linii SKM - poinformował asp. sztab. Tomasz Sitek. Nastolatka została potrącona przez pociąg jadący w stronę Otwocka. Niestety, zginęła na miejscu. Są poważne utrudnienia w ruchu pociągów i samochodów.

Wypadek na torach w Aninie

- Doszło do potrącenia młodej osoby. 17-latka weszła pod nadjeżdżający pociąg, gdy przechodziła przez przejście dla pieszych na tak zwanych "zygzakach". W wyniku tego zdarzenia poniosła śmierć na miejscu - informuje Tomasz Sitek z Komendy Stołecznej Policji.

Policjanci otrzymali zgłoszenie około godz. 7. W okolicy stacji Anin 17-letnia dziewczyna została potrącona przez pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej, który jechał do Otwocka. Po wypadku, do którego doszło w okolicy stacji Warszawa Anin, utrudnienia mogą wystąpić na trasie Warszawa Wschodnia - Otwock. W miejscu wypadku pociągi jeżdżą jednym torem.

Utrudnienia w ruchu pociągów

Na miejscu trwają czynności policji pod nadzorem prokuratora. Śledczy badają okoliczności zdarzenia.

Według informacji policji po wypadku wprowadzono ruch wahadłowy, pociągi jeżdżą jednym torem. Jak podaje ZTM, utrudnienia w rejonie Anina dotyczą pociągów SKM linii S1 oraz Kolei Mazowieckich.

Ponadto możliwe są opóźnienia, odwołania i skrócenia relacji pociągów na trasie Warszawa Wschodnia - Otwock.

O zdarzenia informował TVN Warszawa.

Zobacz także:

Czy przepełnione szkoły są bezpieczne?


Źródło: PAP |
Co sądzisz o tym artykule?
55
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0