Gwiazdy

W zeszłym roku nazwana została polską Arianą Grande. Na naszej scenie Juli Chan zaprezentowała swój drugi singiel

Gwiazdy

W zeszłym roku nazwana została polską Arianą Grande. Na naszej scenie Juli Chan zaprezentowała swój drugi singiel

Juli Chan, a właściwie Julia Chmielarska to nastoletnia artystka, która na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Nic dziwnego, młoda gwiazda śpiewa od najmłodszych lat, a na swoim koncie ma wiele sukcesów. U nas wokalistka zaprezentowała najnowszy singiel, który specjalnie dla niej napisała Cleo.

Julia Chmielarska – kim jest artystka?

Julia Chmielarska to młoda artystka, która od 2020 roku występuje pod pseudonimem Juli Chan. Siedemnastolatka ma już 13-letnie doświadczenie sceniczne. Wszystko za sprawą licznych festiwali i konkursów, w których brała udział od najmłodszych lat. Rozpoznawalność wokalistce zapewnił udział w jednym z muzycznych show. Dziewczyna trafiła do grupy Cleo, a trenerka zafascynowana talentem Juli postanowiła pomóc jej w rozwoju kariery. Mentorka specjalnie dla niej napisała piosenkę "Zniknę z Tobą". Romantyczną balladę z melodyjnym refrenem Juli wykonała na naszej scenie.

- Mam nieustające wsparcie od mojej trenerki Cleo. Napisała dla mnie "Zniknę z Tobą" – pokochałam tę przepiękną, romantyczną piosenkę od pierwszego odsłuchu. Dziś z przejęciem prezentuję ją publiczności. Dzięki swoim mądrym radom i doświadczeniu Cleo pomaga mi też spoglądać na świat w kontekście moich muzycznych wyborów – powiedziała Juli Chan.

Pod koniec 2020 roku młoda artystka została okrzyknięta "Polską Arianą Grande". Tytuł ten otrzymała po prezentacji własnej interpretacji utworu "Bad Idea".

Debiutancki singiel

W ostatnim dniu 2020 roku Julia wypuściła pierwszy debiutancki singiel "Miło Mi Cię Poznać". Do piosenki powstał również teledysk, w którym to młoda gwiazda pokazuje fanom artystyczne oblicze Juli Chan. Gwiazda przenosi słuchaczy w swój świat, w którym, niezależnie od wieku, każdy może odnaleźć swoje wspomnienia, związane z początkowymi chwilami zauroczenia.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Stracił głos i porzucił karierę: "Nie chciałem wiązać przyszłości z muzyką". Dziś Dionizy Wincenty Płaczkowski buduje karierę jako tenor występując w Polsce i za granicą

Planujesz wieczór z filmami lub muzyką? Zadbaj o dźwięk o najwyższej jakości

Miłość i muzyka. Stanisław Bartosik w utworze "Pomiędzy"

Co sądzisz o tym artykule?
54
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0