Gorące tematy

W piątek w DDTVN: życie 15-latki po wylewie

Gorące tematy

W piątek w DDTVN: życie 15-latki po wylewie

W piątek w "Dzień Dobry TVN": wylew u 15-latki - niestety to możliwe. Poznajcie historię Martyny Dederko, która po tej tragedii szybko stanęła na nogi. Następny temat - jak naturalnie bronić się przed przeziębieniami? Agnieszka Cegielska pokaże jak przyrządzić smaczne napary dla dzieci. Oprócz tego - nowy rok to nowe mieszkanie! Z jakich programów mieszkaniowych skorzystać, żeby było nas stać na własne mieszkanie? Oglądajcie nas już w piątek 4 stycznia!

Co sądzisz o tym artykule?
86
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
3
04.01.2019
Magdalena
Emilio.Dokładnie wiem co przeżyliście,mój syn był zupełnie zdrowym dzieckiem i do tej pory nie jest znana przyczyna wystąpienia udaru.A na dodatek z udarem przeleżał w domu bo pediatra powiedział, że udary u dzieci nie występują i to jest wynik stresu.Tego co przeżyliśmy nie życzę nikomu i również mogłabym napisać na ten temat książkę,ale żyje i to jest najważniejsze. Życzę Wam dużo zdrowia i spokoju.
04.01.2019
emilia z kłębowca
w zeszłym roku mój syn też przeszedł podobny przypadek miał krwiaka śródczaszkowego ,to były dla rodziny ciężkie dni ale dzięki jednemu [Boże dzięki że był na dyżurze] rozpoznano chorobę bo załoga karetki pogotowia jak i z izby przyjęć wmówili nam ,że to dopalacze i tak go traktowali.To był koszmar można ,by napisać książkę ,ale dobrze się skończyło i nasz Filip bo tak ma na imię nasz nasz już 17 letni syn ma się dobrze
04.01.2019
Magdalena
Jestem mamą 12 letniego chłopca ,który niedawno przeszedł udar mózgu.Najgorsze jest to ,że wiele osób jest przekonanych,że takie rzeczy nie występują u dzieci.I to trzeba uświadamiać ludziom i jak najwięcej o tym mówić,bo tylko wiedza może uratować komuś życie.