Dzień Dobry Extra

W jesiennej ramówce TVN wiele nowości!

Edward Miszczak

Edward Miszczak

Dzień Dobry Extra

W jesiennej ramówce TVN wiele nowości!

Edward Miszczak

Edward Miszczak

Jesienią widzowie TVN będą mogli zobaczyć kilka nowości: Azja Express, Ślub od pierwszego wejrzenia, 19+ oraz serial Na noże. Nie zabraknie również kolejnych edycji znanych i lubianych programów oraz odcinków cieszących się popularnością seriali.

Nowości

Serial Na noże
„Na noże” to smakowita pozycja w jesiennym menu stacji TVN. Podana z emocjonującą fabułą oraz apetyczną obsadą aktorską. Wojciech Zieliński i Piotr Stramowski pójdą w tym serialu na noże! Zagrają profesjonalnych, genialnych szefów kuchni, którzy rywalizują i walczą o tytuł najlepszego kucharza. Dwa kulinarne światy, dwa różne charaktery i dwa systemy wartości.

Azja Express
Gwiazdy w towarzystwie zaufanego kompana wyruszają do południowej Azji. Pascal Brodnicki z Pawłem Dobrzańskim, Renata Kaczoruk i Weronika Budziło, Hanna Lis w parze z Łukaszem Jemiołem, Iza Miko oraz Leszek Stanek, Małgorzata Rozenek w towarzystwie Radosława Majdana, Przemysław Saleta plus Dariusz Kuźniak, Agnieszka Włodarczyk oraz Maria Konarowska, Michał Żurawski i jego kompan Ludwik Borkowski – oto śmiałkowie, którzy zdecydowali się wsiąść w „Azja Express”. Mają przy sobie jednego dolara na osobę dziennie i to, co udało im się zmieścić do plecaków. Są zdani tylko na siebie. Sami muszą zorganizować wyżywienie, nocleg oraz transport.

Ślub od pierwszego wejrzenia
Samotność, nieudane związki i burzliwe rozstania. Co zrobić, gdy intuicja zawodzi w wyborze tej jedynej osoby? Czy warto zaufać nauce i oddać swój los w ręce fachowców? Uczestnicy nowego programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” zdecydowali się na ten krok. Idealnego partnera lub partnerki będą dla nich szukać eksperci. Ale jest jeden warunek – swoich wybranków będą mogli poznać dopiero na ślubnym kobiercu.

19+
"19+" to produkcja z gatunku scripted docu, która opowiada historie absolwentów klasy maturalnej, próbujących odnaleźć się w dorosłym świecie. Sceny przedstawiające perypetie bohaterów przeplatane są komentarzami pojawiającymi się na videoblogu głównej bohaterki Melanii.

Kontynuacje

Druga Szansa
Singielka
Na Wspólnej
MasterChef
Mam Talent
Top Model
Kuchenne Rewolucje
Kuba Wojewódzki
Szkoła
Szpital
Ukryta prawda
Rozmowy w toku
Kobieta na Krańcu Świata
Ugotowani
Co za tydzień
Fakty
Uwaga!
Superwizjer

Źródło: Dzień Dobry TVN |
Co sądzisz o tym artykule?
57
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0