Gwiazdy

Viki Gabor przygotowała dla swoich fanów niespodzianki. Premiera nowego singla to nie wszystko 

Viki Gabor

Fot. Universal Music Polska

Gwiazdy

Viki Gabor przygotowała dla swoich fanów niespodzianki. Premiera nowego singla to nie wszystko 

Viki Gabor

Fot. Universal Music Polska

Młoda i utalentowana Viki Gabor nie spoczywa na laurach. Artystka po zwycięstwie w Eurowizji Junior 2019 oraz otrzymaniu podwójnej platyny za singiel "Superhero" oraz platyny za singiel „Ramię w ramię” powraca z nowym, anglojęzycznym utworem! "Forever and a Night" trafił na playlisty New Music Friday Spotify w aż dziewięciu krajach.

Viki Gabor – nowy anglojęzyczny singiel

Viki Gabor po pozytywnym odbiorze singli "Superhero" i "Getaway", prezentuje kolejny anglojęzyczny utwór "Forever and a Night". Nowa piosenka postała przy współpracy z cenionym producentem muzycznym pracującym pod pseudonimem Cutfather. Mężczyzna był odpowiedzialny m.in. za hity Katy Perry. Czy nowa piosenka Viki będzie hitem tego lata? "Forever and a Night" już trafiło na listy New Music Friday w Polsce, Finlandii, Turcji, Norwegii, Czechach, Słowacji, Portugalii, Islandii i Indiach. 

Chciałabym, żeby każdy interpretował moje utwory na swój sposób, dla mnie osobiście ta piosenka opowiada o mnie i o moich przyjaciołach mieszkających za granicą, zawsze jest mi bardzo trudno się z nimi pożegnać

- mówi o swoim singlu artystka. 

Teledysk do nowego hitu

Nowy utwór to nie koniec niespodzianek, jakie dla swoich fanów przygotowała Viki. Piosenka "Forever and a Night" doczekała się także teledysku, który już 3 lipca o godzinie 12:00 będziemy mogli zobaczyć na kanale YouTube wokalistki. Ponadto podczas premiery dostępny będzie czat, na którym Viki również będzie obecna, a o godzinie 18:00 odbędzie się specjalnie przygotowane Listening Party. Podczas wydarzenia przez godzinę będzie można wspólnie słuchać najlepszej muzyki oraz porozmawiać z młodą artystką.

Zobacz wywiad Sandry Hajduk z Viki Gabor:

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
74
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0