Gwiazdy

Vanessa Hudgens pokazała nowy tatuaż. Co symbolizuje anioł na jej boku ?

Gwiazdy

Vanessa Hudgens pokazała nowy tatuaż. Co symbolizuje anioł na jej boku ?

Vanessa Hudgens pokazała swoim fanom kolejny tatuaż, który wykonała na swoim ciele. Na opublikowanym w sieci wideo aktorka wygląda na zaskoczoną. Czy spodobała jej się praca tatuażysty?

„Boski żeński anioł” – nowy tatuaż Vanessy

Wschodząca gwiazda Hollywood pokazała tatuaż, który zrobiła sobie na prawym boku. Nowy rysunek na ciele aktorki przedstawia wizerunek kobiety anioła, który miałby symbolizować jej duchową równowagę.

Hudgens opublikowała również video, na którym widzi tatuaż po raz pierwszy. Z radością biegnie przejrzeć się w lustrze, ponieważ wcześniej nie mogła zobaczyć, jak pracuje tatuażysta. Na jej twarzy zauważyć można spore zaskoczenie. Czy spodobał jej się nowy talizman?

Lol, to był pierwszy raz, kiedy go zobaczyłam. Wcześniej nie zaglądałam. Tak bardzo kocham @drag_ink. Co. Za. Legenda. ????????❤️

-napisała zadowolona aktorka.

To nie pierwszy tatuaż Vanessy. W 2011 na jej nadgarstku pojawił się znak Om, który w hinduizmie jest symbolem tego, co niezbędne i oznacza jedność z Bogiem oraz połączenie duchowości z fizycznością. Na jej szyi dostrzec można również motyla. Najnowszym dotąd był słonecznik, który aktorka wykonała sobie jeszcze na początku tego roku i znajduje się na jej drugim boku. 

Vanessa Hudgens – kariera aktorska

Amerykańska aktorka swoją sławę zawdzięcza przede wszystkim roli Gabrielli Montez w disneyowskim musicalu dla nastolatków High School Musical. Bez wątpienia to on otworzył jej drzwi do światowej kariery. W ostatnich latach wystąpiła w takich filmach jak Bestia, Sucker Punch czy Spring Breakers. W 2018 na ekrany kin trafił film Teraz albo nigdy w którym Vanessa wystąpiła u boku Jennifer Lopez. Obecnie Vanessę Hudgens możemy oglądać w filmie akcji Bad Boys for Life , gdzie odegrała świetną rolę w towarzystwie Willa Smitha i Martina Lawrence’a. 

 Zwiastun filmu możesz obejrzeć tutaj:

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
73
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0