Newsy

Utrudniony powrót znad morza. Korki i płonące auto na autostradzie A1 

Korek na autostradzie

Nikada/Getty Images

Newsy

Utrudniony powrót znad morza. Korki i płonące auto na autostradzie A1 

Korek na autostradzie

Nikada/Getty Images

Osoby podróżujące autostradą A1 muszą liczyć się z opóźnieniami. Na kilku odcinkach tworzą się zatory, a między węzłami Warlubie i Nowe Marzy trasa jest całkowicie zablokowana. 

Autostrada A1 zablokowana 

Autostrada A1 jest zablokowana w kierunku Łodzi pomiędzy węzłami Warlubie i Nowe Marzy (Kujawsko-Pomorskie) po pożarze auta. Służby nie mają informacji o osobach poszkodowanych.

Auto zapaliło się na wysokości miejscowości Piła-Młyn. Na czas akcji gaśniczej jezdnia jest zablokowana w stronę Łodzi. Utrudnienia mogą potrwać ok. 1,5 godziny

- poinformował dyżurny z bydgoskiego oddziału GDDKiA.

Informacja została podana o godz. 15.00. Służby nie mają jeszcze informacji o osobach poszkodowanych. 

Korki na autostradzie A1 

W niedzielę korki mają związek z masowymi powrotami z miejscowości nad morzem do innych części kraju. Czas oczekiwania w Nowej Wsi wynosi od 15 do nawet 25 minut, a korek przed godziną 14 jest wielokilometrowy.

Zatory tworzą się przed bramkami wyjazdowymi z płatnego odcinka autostrady A1 w Nowej Wsi k. Torunia w kierunku Łodzi. Czas oczekiwania na przejazd wynosi ponad 15 minut – poinformowało Centrum Kontroli Ruchu Autostrady A1.

Korki w Nowej Wsi wynikają z dużego natężenia ruchu na A1 w związku ze wzmożonymi wyjazdami turystycznymi oraz koniecznością zatrzymania się w punkcie poboru opłat. Północny odcinek A1 z Rusocina koło Gdańska do Nowej Wsi koło Torunia jest płatny, przejazd dalszą częścią trasy w kierunku Łodzi jest darmowy.

Zobacz wideo: Niezabezpieczone przedmioty znajdujące się w aucie mogą zabić pasażera. "Tablet w samochodzie jest bardzo niebezpiecznym przedmiotem w momencie zderzenia" 

Zobacz też:

Matka wyrzuciła noworodka przez okno. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia

Zmarł Robert Trump. Młodszy brat prezydenta USA miał 71 lat

Od weekendu utrudnienia w bankach. Jakie problemy napotkają klienci?

Źródło: PAP |
Co sądzisz o tym artykule?
0
2
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0