Dzień Dobry Extra

Urszula Chincz zadebiutowała w DDTVN!

Dzień Dobry Extra

Urszula Chincz zadebiutowała w DDTVN!

W niedzielę, 21 września Urszula Chincz zadebiutowała w programie „Dzień Dobry TVN”. Pierwsze wejście poprowadziła na żywo z Łazienek Królewskich, gdzie wzięła udział w „Biegu po Nowe Życie”. Spotkała się z Ewą Pacułą i z Przemkiem Saletą, których córkę Nicole czeka kolejny przeszczep. W Dzień Dobry TVN dziennikarka będzie przeprowadzać wywiady oraz przygotowywać reportaże. Widzowie będą mogli oglądać ją zarówno w wydaniu weekendowym jak i codziennym. Jak Wam się podoba Ula, która dziś dołączyła do naszej zgranej drużyny?

- „Bardzo cieszę się, że do mojego zespołu dołączyła Ula Chincz. Jest doświadczoną, bardzo wartościową dziennikarką. Do tego pozytywną, energetyczną, ciekawą ludzi osobą. Postaram się w pełni wykorzystać Jej umiejętności” – mówi Ewa Baj, producent programu Dzień Dobry TVN.

Urszula Chincz to Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych. Przez wiele lat pracowała w branży reklamowej oraz na kierowniczych stanowiskach
w marketingu. Następnie, przez dwa lata wraz z Tomaszem Kammelem była gospodynią programu „Pytanie na śniadanie” w Telewizji Polskiej.

W czasie wolnym lubi wędkować, zajmować się ogrodem i gotować. Jak każdy Strzelec musi się wyszaleć na świeżym powietrzu: lubi jazdę konną i grę w tenisa oraz jazdę na snowboardzie.
Jest gotowa wydać każde pieniądze na koncert Michaela Buble albo Lenny Kravitza. Mieszka pod Warszawą ze swoim mężem Sławkiem, synem Rysiem, dwoma kotami i suką Tulą.

Źródło: Dzień Dobry TVN |
Co sądzisz o tym artykule?
47
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0