Styl Życia

Ursus - idealne miejsce do zamieszkania

mat. prasowe

Styl Życia

Ursus - idealne miejsce do zamieszkania

mat. prasowe

Doskonałe połączenie komunikacyjne z centrum Warszawy oraz międzynarodowymi i krajowymi drogami, zieleń i cisza, pozwalająca odpocząć od zgiełku dużego miasta to niewątpliwe atuty dzielnicy Ursus, której dynamiczny rozwój obserwuje się od co najmniej kilkunastu lat. Z tych powodów wiele osób decyduje się osiedlić w tym rejonie, do czego zachętą są między innymi atrakcyjne ceny mieszkań oraz wciąż rozbudowywana infrastruktura usługowa.

Ursus - kameralnie i zielono

Odwiedzając Ursus, trudno nie dostrzec innowacyjnych pomysłów na zagospodarowanie miejskiej zieleni. Na szczególną uwagę zasługują parki, które stały się przestrzenią do spotkań i odpoczynku. Pierwszym, o którym trzeba wspomnieć, jest EKOPark, czyli miejsce mocno związane z kwestiami ekologii, odnawialnymi źródłami energii czy odpowiedzialnym korzystaniem ze środowiska.

Doskonałym miejscem do spacerów jest pięknie odnowiony Park Czechowicki o powierzchni aż 4 hektarów. Wyposażenie w plac zabaw, staw z fontanną czy amfiteatr sprawia, że teren ten – oprócz niewątpliwych walorów estetycznych – ma sporo do zaoferowania mieszkańcom w zakresie kulturalnym. Do atrakcji dzielnicy należy bez wątpienia zaliczyć także Park Achera, w którym aktywnie spędzą czas również najmłodsi.

Usrsus - odkryty potencjał

Ursus, dzięki systematycznemu rozwojowi, stał się doskonałym miejscem do życia. Oprócz wspomnianego wcześniej przyjaznego otoczenia należy podkreślić bardzo dobre połączenie komunikacyjne z centrum Warszawy. Autobusy czy Szybka Kolej Miejska umożliwiają sprawne dotarcie do śródmieścia, co szczególnie doceniają osoby pracujące w tamtych rejonach miasta, które zdecydowały się zamieszkać w Ursusie.

Budownictwo wielorodzinne jest kolejnym argumentem, jaki przekonuje coraz więcej młodych osób do poszukania swojego lokum właśnie w tej dzielnicy. Ogromne znaczenie ma cena mieszkań, która jest znacznie atrakcyjniejsza niż w innych częściach Warszawy. Przykładem są przestronne apartamenty U City Residence, usytuowane w zacisznej części Ursusa, o sielankowym klimacie.

Ursus przestał być kojarzony jedynie z przemysłem, stając się atrakcyjnym miejscem do życia dla osób poszukujących nowoczesnych mieszkań, dostępnych w atrakcyjnej cenie. Kompleksy zieleni, place zabaw, obiekty sportowe i kulturalne, rozwinięta infrastruktura handlowo – usługowa oraz doskonała komunikacja z centrum Warszawy to tylko kilka cech, podkreślających walory Ursusa, jako miejsca, w którym warto zamieszkać.


Artykuł sponsorowany
Co sądzisz o tym artykule?
67
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
17.09.2020
Anna
Ursus to w ogóle nie moja część Warszawy. Pracę mam na Wawrze i to właśnie tu kupiłam mieszkanie od wwwconstruction. Mam tu sporo zieleni a osiedle jest kameralne i z niską zabudową na czym mi zależało. No ale siostra rozgląda się za mieszkaniem właśnie w tej dzielnicy