Psychologia

Uduchowiony Salwadorczyk zatrzymał się w Warszawie. Kim jest Mao Montana?

Psychologia

Uduchowiony Salwadorczyk zatrzymał się w Warszawie. Kim jest Mao Montana?

W Warszawie, przy Dworcu Centralnym od kilku tygodni koczuje uduchowiona grupa mistrza Mao. Kim jest tajemniczy Salwadorczyk? Co jest celem jego działalności i z kim podróżuje? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Robert Stockinger.

Duchowa grupa Mao Montany

Mao Montana to uduchowiony Salwadorczyk, który wraz ze swoją kilku osobową grupą przemierza cały świat. Mao dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. W grupie Mao jest również jedna Polka – Pola Bony. Kim dla niej jest Mao?

Dla mnie Mao jest wszystkim. Możesz w Mao znaleźć wszystko. Jest przede wszystkim mistrzem duchowym, motywatorem, założycielem wielu programów dla dzieci, młodzieży i ludzi starszych. W Mao znajdziesz wszystko, bo ma każdą właściwość.

Mao motywator?

Mao Montana od 20 lat podróżuje po świecie małym wanem. Sam Mao Montana przyznaje, że bywa nazywany przez innych ludzi motywatorem lub coachem życiowym.

Zajmuję się też jogą, pomaganiem dzieciom w Ameryce Łacińskiej. Zachęcam ludzi do tego, by realizowali swoje marzenia. Moje życie jest przykładem. Chodzi o to, żeby robić to, co się chce robić. Vanem podróżujemy od Kalifornii po Patagonię, od Patagonii po Indie.

- przyznał Mao w rozmowie z Robertem Stockingerem.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
65
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0