Gwiazdy

Uczestnicy "Gogglebox. Przed telewizorem" śpiewają "Hakuna Matata". Kto nie zna tekstu?

TTV

Gwiazdy

Uczestnicy "Gogglebox. Przed telewizorem" śpiewają "Hakuna Matata". Kto nie zna tekstu?

TTV

Uczestnicy "Gogglebox. Przed telewizorem" są uwielbiani tak samo, jak program, w którym występują. Tuż przed emisją kolejnego odcinka, na dobry początek tygodnia, zaśpiewali słynną piosenkę z "Króla Lwa" – "Hakuna Matata". Posłuchajcie nagrania i sprawdźcie, jak im poszło.

"Gogglebox. Przed telewizorem" - uczestnicy

"Gogglebox. Przed telewizorem" to niekwestionowany hit TTV. Jego uczestnicy cieszą się coraz większą popularnością, zwłaszcza na Instagramie, gdzie gromadzą rzeszę fanów. 

W najnowszym sezonie rozbawiają widzów m.in.: Mateusz "Big Boy" Borkowski, Damian Nagana i Marek Morus, Izabela i Joachim Zeiskowie, Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska-Kozłowska czy Konrad Mariański, Krzysztof Ufnal i Jakub Feliński.

"Gogglebox. Przed telewizorem": uczestnicy śpiewają "Hakuna Matata"

Przed nami kolejny odcinek lubianego programu. Tym razem jego bohaterowie nie tylko zobaczą popularne seriale, ale i doskonale znany wszystkim film animowany "Król Lew". To właśnie z niego pochodzi piosenka "Hakuna Matata", którą wykonali uczestnicy show. 

Tuż emisją stacja TTV na oficjalnym instagramowym profilu zamieściła nagranie dokumentujące ich wokal.

"Hakuna Matata" i zaczynamy nowy tydzień! Już o 22:00 kolejna porcja dobrego humoru z @gogglebox.ttv.pl 

– czytamy w zapowiedzi.

Na filmiku widzimy, że większość uczestników doskonale pamięta słowa. Problem miał tylko jeden z panów z ekipy Konrad Mariański, Krzysztof Ufnal i Jakub Feliński. A który? Zobaczcie sami:

"Gogglebox. Przed telewizorem" - gdzie oglądać?

Najnowszy odcinek programu "Gogglebox. Przed telewizorem" oglądaj online na VOD player.pl oraz o godz. 22:00 w TTV.

Zobacz także:

Anita Werner w rozmowie z mistrzem świata o morderczych treningach. Anna Kalczyńska się zastanawia: "Czy taki wysiłek ma sens?"

Natasza Parzymies – 21-letnia reżyserka, która podbija świat filmu. "Chcę mówić o problemach, które nie zostały jeszcze poruszone"

Książę Harry wystąpił na scenie po raz pierwszy od powrotu do USA. Publiczność była zachwycona

Zobacz wideo: Big Boy o swojej spektakularnej metamorfozie i… pikantnych wiadomościach od fanek. „Chciała, żebym wysłał jej bieliznę”

Co sądzisz o tym artykule?
78
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0