Gwiazdy

Tych dwoje połączyła wspólna pasja i kultowy utwór. "Ja tę piosenkę napisałam dla Jacka"

Gwiazdy

Tych dwoje połączyła wspólna pasja i kultowy utwór. "Ja tę piosenkę napisałam dla Jacka"

Pamiętacie piosenkę "Chcę tu zostać" grupy Farba? W 2003 roku był to jeden z największych hitów. Dziś wokalistka i perkusista zespołu powracają w nowym singlu i opowiadają swoją burzliwą historię małżeństwa. Joannę Kozak i Jacka Woźniaka łączy nie tylko praca na scenie, ale także życie prywatne. Nam opowiedzieli o nowej twórczości, związku i sentymencie do wielkiego hitu.

Muzycy zespołu Farba o życiu prywatnym

Joanna poznała Jacka, gdy była w liceum. Szukając zespołu, z którym mogłaby śpiewać, trafiła na swojego przyszłego męża. Ten urzekł ją od pierwszego spotkania. Muzycy przez długi czas byli przyjaciółmi i minęło sporo czasu, zanim pojawiło się uczucie. Po latach para z sentymentem wraca do piosenki "Chcę tu zostać". Jak przyznaje Joanna, to właśnie ten utwór połączył ich na całe życie.

Ja tę piosenkę napisałam dla Jacka. On wyjechał wówczas na Cypr i ta tęsknota i taka chęć, żeby to się nie zmieniło, to, co wtedy między nami było. Gdyby nie mój pierwszy krok, to nie wiem, jak by było

- powiedziała.

Kluczowy dla relacji był także teledysk do singla, w którym to reżyser nieświadomie obsadził Joannę i Jacka w roli pary. Muzyk przyznał, że utwór ten początkowo nikomu się nie podobał. Członkowie zespołu rockowego nie chcieli grać wolnej ballady. Wzbraniali się nawet przed jej nagraniem. Piosenka stała się wielkim hitem, a do zespołu do dziś piszą fani i opowiadają wzruszające historie ze swojego życia, którym towarzyszył właśnie utwór "Chcę tu zostać".

Włoskie małżeństwo

Joanna i Jacek od 15 lat są szczęśliwym małżeństwem, które wychowuje dwoje wspaniałych dzieci. Razem w domu, razem na scenie. Taka relacja często bywa trudna nawet dla najbardziej kochających się partnerów. Joanna przyznała, że bywa głośno i burzliwie.

- U nas to jest włoska rodzina. Ja jestem bardzo wybuchowa. Najważniejsze jednak, że się godzimy. Mamy dwie piosenki "Chcę tu zostać" - która jest wtedy, kiedy się chcemy pogodzić, a jak się chcemy trochę pokłócić, to ja śpiewam wtedy "Może kocham cię, może jednak nie" - dodała wokalistka. 

Wokalistka przyznała, że pandemia sprzyja małżeńskim sprzeczkom. Dla dobra relacji para daje sobie przestrzeń na oddech. Wyjście na samotny spacer nad morze, czy jednodniowy wyjazd działają zbawiennie.

Artystka nawiązała także do nowej piosenki i teledysku. Jak przyznała w singlu "Może kocham cię", tak jak w przypadku wielkiego hitu z 2003 roku pojawia się motyw walizki. Nie jest on przypadkowy. To symbol.

- Młoda reżyserka z Ukrainy obsadziła nas po raz kolejny jako parę. Tym razem byliśmy trochę bliżej, musieliśmy się poprzytulać. W teledysku również była walizka. Ja mówię, że mam ją zawsze spakowaną, jak coś to na jeden dzień wyjeżdżam, wracam i jest idealnie – podsumowała.

Farba na scenie Dzień Dobry TVN wykonała piosenkę "Może kocham Cię"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Stracił głos i porzucił karierę: "Nie chciałem wiązać przyszłości z muzyką". Dziś Dionizy Wincenty Płaczkowski buduje karierę jako tenor występując w Polsce i za granicą

Andrzej Piaseczny niedługo skończy 50 lat, zachwyca fanów muzyką i ciałem. "Forma fizyczna jest u mnie bardzo płynna"

Od modela po muzyka. Czym tym razem zaskoczył nas Mikolas Josef, czeski reprezentant Eurowizji 2018?

Co sądzisz o tym artykule?
55
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
21.04.2021
Kris
Super piosenka