Gwiazdy

Twenty One Pilots wracają z nowym albumem. "Kiedyś na nasze koncerty przychodziło 40 osób"

Gwiazdy

Twenty One Pilots wracają z nowym albumem. "Kiedyś na nasze koncerty przychodziło 40 osób"

Dzięki miliardom wyświetleń w serwisach społecznościowych i nagrodom, które zebrali, Twenty One Pilots stał się jednym z najbardziej popularnych zespołów alternatywnych ostatnich lat. Formację tworzą Tyler Joseph i Josh Dun. Artyści powracają ze swoim piątym krążkiem w karierze. 

Nowy album Twenty One Pilots

21 maja zespół wydał długo wyczekiwany album "Scaled And Icy". Krążek promowały wcześniej single: "Saturday", "Choker" oraz "Shy Away", który przez wiele tygodni okupował najwyższą pozycję formatu Alternative Radio.

- Pierwszy raz od dawna Tyler chwycił za gitarę, więc na płycie są zupełnie nowe dźwięki. Eksperymentujemy z nowymi brzmieniami i to dla nas świetna zabawa - mówił w rozmowie z Gabi Drzewiecką Josh Dun, członek zespołu Twenty One Pilots. 

- Odkąd zaczęliśmy grać muzykę, zawsze mierzyliśmy sukces poprzez to, ile osób przychodzi na nasze koncerty. Kiedy byliśmy nieznani, przychodziło 40 osób. Już wtedy mówiliśmy sobie, że to super - dodał. 

Twenty One Pilots prywatnie

Rok 2020 był szalony dla wielu ludzi, ale dla zespołu Twenty One Pilots okazał się wyjątkowo udany. Artyści nie tylko stworzyli nowy album, ale Tylorowi urodziło się dziecko, a Josh ożenił się.

- Uczestniczyliśmy wówczas w ślubach online i stwierdziliśmy, że może my też zrobimy to w ten sposób. Nie chcieliśmy czekać i przekładać ślubu. Stwierdziliśmy, że dla nas to idealny czas - zdradził Josh Dun.

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Reporter: Gabi Drzewiecka
Co sądzisz o tym artykule?
78
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0