Gwiazdy

Trzy pokolenia rodziny Piotra Gąsowskiego na jednym zdjęciu. "To jest nasz największy atut"

Gwiazdy

Trzy pokolenia rodziny Piotra Gąsowskiego na jednym zdjęciu. "To jest nasz największy atut"

Piotr Gąsowski jest niezwykle zżyty ze swoją rodziną. Po raz kolejny aktor udowodnił to, kiedy wraz z synem wybrał się do swojego taty, by świętować jego urodziny. Pamiątkowe zdjęcie z tej uroczystości zamieścił w sieci. Sprawdźcie, czy panowie Gąsowscy są do siebie podobni.

Rodzina Piotra Gąsowskiego

Piotr Gąsowski jest synem pochodzącej z Rosji malarki i absolwentki moskiewskiej Akademii Sztuk Pięknych, Niny Gąsowskiej (1933−2018) oraz pracownika naukowego Wydziału Inżynierii Lądowej i Transportu Politechniki Poznańskiej, prof. Włodzimierza Gąsowskiego (ur. 1933). Ma starszego brata Igora, a sam jest ojcem dwójki dzieci - 14-letniej Julii, która jest owocem relacji z Anną Głogowską i 26-letniego Jakuba ze związku z Hanną Śleszyńską.

- Kuba jest moją dumą. Nieskromnie powiem, że odnajduję w nim wiele moich cech. To wspaniałe dziecko, które jest dobrym człowiekiem. Za takiego również nieskromnie siebie uważam - mówił Piotr Gąsowski kilka lat temu w wywiadzie dla "Vivy!".

Piotr Gąsowski świętuje urodziny taty 

We wtorek 23 marca ukochany tata aktora obchodził swoje 88. urodziny. Z tej okazji Piotr Gąsowski wybrał się do niego wraz ze swoim synem i przyjacielem rodziny. W mediach społecznościowych opublikował moment odpalania świeczki na torcie, wejście do domu, a także ogromną radość pana Włodzimierza.

- Dzisiaj są 88-te urodziny mojego kochanego i mądrego Taty Włodka! Pojechaliśmy do Milanówka, na urodzinowego brydża... Tata w przerwach robi kotlety mielone, syn Piotr, czyli ja, gotuję zupę rosyjską, "soliankę", wnuk Kuba obiera ziemniaki, a Darek, przyjaciel rodziny Gąsów... po nas sprząta! Tzn. nie po Tacie, bo Tata jest nad wyraz porządny! A w ogóle... Tata i Dziadek Włodzimierz, używając brydżowej terminologii, to jest nasz największy ATUT! Żyj nam w zdrowiu, kolejnych 88 lat! I za to, już za chwilę, wychylimy, kieliszeczek! Kochamy Cię bardzo - napisał Piotr Gąsowski na Instagramie.

Piotr Gąsowski na zdjęciu z tatą i synem  

Aktor opublikował również fotkę z tatą, synem i przyjacielem, czym wywołał zachwyt wśród fanów. Wielu z nich pospieszyło w komentarzach z życzeniami dla pana Włodzimierza.

  • Dużo zdrowia, bo szczęście widać gołym okiem
  • Wszystkiego, co najpiękniejsze niech się spełni tacie. Zdrówka i radości. Chociaż radość już ma, mając Was. Wszystkiego dobrego
  • Wszystkiego najlepszego dla wspaniałego Nestora Rodu

My również dołączamy się do życzeń. Samych pięknych chwil!

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Co sądzisz o tym artykule?
92
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0