Rozrywka

Top Model – uczestnicy na planie teledysku znanej artystki!

Rozrywka

Top Model – uczestnicy na planie teledysku znanej artystki!

Michał Piróg gościł dzisiaj w studiu Dzień Dobry TVN i opowiedział, czego możemy spodziewać się w najnowszym odcinku programu „Top Model”. Zadania będą nawiązywać do ekologii. Oprócz tego tancerz poruszył też temat akcji #NaprawdeStraszne, w której bierze udział. 

Świat mody coraz częściej świadomie podchodzi do tematu ekologii. Ważne, aby uświadamiać społeczeństwu, do czego prowadzi masowa produkcja w przemyśle odzieżowym. Nie bez powodu uczestnicy „Top Model” wybrali się do jednej z największych sortowni ubrań w Polsce. To właśnie tam trafia ponad 65 milionów kilogramów ubrań rocznie, które Polacy codziennie wyrzucają.

Top Model – co wydarzyło się w 9. odcinku?

Uczestnicy programu zostali postawieni przed niemałym wyzwaniem. Modele i modelki spośród rzeczy znalezionych w największej sortowni używanych ubrań, musieli stworzyć własną kolekcję, a następnie zaprezentować ją na wybiegu. Zadanie konkurencyjne oceniali Mariusz Przybylski i Areta Szpura.

Daria Zawiałow w „Top Model”

W najnowszym odcinku uczestnicy próbowali swoich sił na planie teledysku. Wideo nagrywane było do piosenki jednej z najbardziej utalentowanych wokalistek – Darii Zawiałow. Za reżyserię teledysku odpowiadał Piotr Onopa. Uczestnicy pokazali się z jak najlepszej strony. Ostatecznie Daria postanowiła, że wszyscy pojawią się w teledysku do piosenki z albumu Helsinki. Szczególnym wyróżnieniem oznaczyła Olgę Kleczkowską, która według piosenkarki, poradziła sobie najlepiej. 

Podczas zaplanowanej sesji uczestników wspierali Karolina Ferenstein Kraśko i Piotr Kraśko. Na uczestników czekały też niespodzianki. Gośćmi specjalnym programu były rodziny modeli i modelek.

Zobacz też: 

Co sądzisz o tym artykule?
47
3
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0