Rozrywka

Rozkochał w sobie widzów „Top Model”. Jakie plany na przyszłość ma Michał Gała?

Rozrywka

Rozkochał w sobie widzów „Top Model”. Jakie plany na przyszłość ma Michał Gała?

Fani „Top Model” mocno przeżywają odejście Michała Gały. Dziś w Dzień Dobry TVN model wraz z Dawidem Wolińskim rozmawiali o drodze, jaką uczestnik pokonał w programie. 

Podczas dziesiątego odcinka "Top Model" widzowie dowiedzieli się, kto pojedzie na Fashion Week 2019 do Stambułu. Kartą przetargową była ekskluzywna sesja w ubraniach od światowych projektantów. Niestety jury zdecydowało, że w dalszych etapach nie weźmie udział Michał Gała i Ania Jaroszewska. Fanom Michała nie spodobała się decyzja.

Dlaczego Michał odpadł z programu?

Michał sprostował informację, że nie został wyrzucony przed Dawida Wolińskiego. Chłopak jak każdy uczestnik miał wizję, że dotrwa aż do finału, jednak sytuacja potoczyła się inaczej.

Nie spodziewałem się, że swoją osobą zdobędę taką rzeszę fanów.

- przyznał Michał.

Fani wciąż walczą o przywrócenie uczestnika do programu. W sieci utworzyli wydarzenie „Przywróć Gałę do Top Model”.

Ja dostaje codziennie 200 wiadomości. Panie Dawidzie ja wiem, że to jest żart, że na finał przychodzi Michał i go wygrywa. Niestety nie ma takiej możliwości. 

– dodał Dawid Woliński.

Jak twierdzi projektant, Michał i tak już wygrał ten program. Uczestnik wzbudził empatię tłumów i fanów, którzy oczekiwali poczucia humoru, wdzięku i niewyszukanej gracji.

Co dał Michałowi udział w programie?

Uczestnik przyznał, że udział w show otworzył mu furtki, był jak trampolina. Michał cierpliwie czeka, jak rozwinie się jego kariera i świadomie wykorzysta swoje pięć minut. Dawid Woliński obiecał pomóc Michałowi.

Wspieram Michała od samego początku, to był mój ulubiony uczestnik. Ja myślę, że Michał już zrobi swoje. Jest na tyle pracowity i zdeterminowany do pracy, że na pewno osiągnie sukcesy. Michał jest pozbawiony poczucia obciachu, jest wolny i szczęśliwy, wiele osób mu tego zazdrości. Ta spontaniczność jest zaraźliwa.

Jakie ma plany na przyszłość?

Michał chce dalej rozwijać się w modelingu, ale nie ukrywa, że oprócz tego obrał sobie dodatkową drogę. W jego głowie od dawna był plan na przyszłość.

Ja już dawno obrałem swój cel w życiu. Chce dawać ludziom rozrywkę, chce sprawić, żeby człowiek się cieszył moim wizerunkiem. 

- zdradził uczestnik. 


Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
65
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0